0

Silahşör Megaways: ISoftBet'in En Son Çarpık Öyküsü

iGaming dünyasındaki global materyal toplayıcı ve tasarımcı iSoftBet, popüler Twisted Tale serisini piyasaya sürerek aslında etkili bir geri dönüş yaptı. Musketeer Megaways adlı yeni bir slot video oyunu, marka adı yepyeni Dörtlü Aksiyon formatını içerir ve oyuncuların bir Free Spins avantaj turundan zevk almasına izin verir.

Silahşör Megaways’in lansmanı, tasarımcının sürekli olarak marka adının karakterini ortaya çıkaran video oyunlarını tanıtma niyetini gösteren yeni bir iSoftBet başlığı olan Golden Jokers Double Up’ın piyasaya sürülmesini takip ediyor.

Silahşör Megaways Metriklerine Genel Bakış Makaralar: 6 Satırlar: 2-7 Ödeme Hatları: 117,649 RTP: 95.51%-95% Hit Frekansı: 35% Maksimum Kazanç: 6100 Oynaklık: Orta/Yüksek Min/Maks Bahis: 0./

Kardinal Richelieu, D’Artagnan ve Üç Silahşör’e katılın

Video oyununun stili ve genel stili aslında değerli olanlardan etkilenmiştir. Üç Silahşörlerin deneyimleri. Oyuncular, Art Nouveau yöntemini burada yapmadan önce, o zamanlar eski Paris şehri tarafından bildirilen büyüleyici, büyüleyici hikayede anında kaybolacaklar. Twisted Tale benzeri görünüm, son derece dikkat çekici bir film müziği ile tamamlanmıştır. D’Artagnan, Portos, Richelieu, Aramis ve Athos en büyük ödeme işaretleridir. Bir seferde 6 benzer işareti eşleştirin ve ön bahsi 10 x alın. Bozuk para çantalarına, şapkalara veya parşömenlere dikkat edin, bu işaretlerle eşleşen 6 yere inin ve 2x ile arasında bir ödeme alın) x. Asgari 6 9-A asil iniş, 0,7 x ile 1,5 x arasında bir ödemeyi etkinleştirir. Video oyunu da aynı şekilde 2 ila 5. çarklara ulaşabilen ve diğer işaretleri değiştirebilen bir wild işareti içerir.

1ForAll

Bu, 51, kadar sayısız sayılan zamansız video oyun modudur. kazanma yöntemleri. Bir oyuncu bir galibiyete ulaştığında basamaklı işaretleri içerir. En az 4 Bonus işaretiyle, bir oyuncu Ücretsiz Döndürme turunu etkinleştirebilir. Bu, oyuncuları 4 yeni makara seti boyunca getirecek. Bu setlerin her biri kendi kazanç çarpanını içerir. 1ForAll modu aynı şekilde Max Megaways ve Kaybetmek İçin Kaybetmek, 2 rastgele oyun içi değiştirici içerir.

All4One

Bu, oyunculara dahil) 4 adet senkronize Megaways video oyunu sunan dört pencereli video oyununun adıdır. ),649 yöntemleri makara setlerinin her birinde. Bir kez daha, en az 4 Bonus işareti, aynı şekilde bir Süper Sembolden oluşan Ücretsiz Döndürme turunu tetikleyecektir. Bu işaret, All4One Free Spins turu boyunca herhangi bir rastgele makaraya gelebilir ve tüm kazanç çarpanlarını sunulan en büyük değere yükseltebilir.

İşletmenin video oyunları başkanı, yepyeni video oyunu olarak adlandırdı. Oyunculara tamamen sürükleyici bir deneyim için ustaca Dörtlü Aksiyon mekaniği sağlarken Twisted Tale serilerini yeniden başlatmalarına yardımcı olacak “ideal başlık”.

649.