0

Kindred'in Unibet'i Almanya'dan Çıkmayı Planlıyor, Rapora Göre

Önde gelen çevrimiçi oyun operatörü Kindred Group, yepyeni bir rapora göre amiral gemisi markasını Alman pazarından çekmeye hazırlanıyor.

Kindred, Unibet’i Almanya’dan Çekme Planlarını Açıkladı Unibet, Kindred Group’un lider amiral gemisi markası, ( SBC tarafından yayınlanan yepyeni bir rapora göre, Alman pazarından çekilmeye hazırlanıyor marka adının 1 Temmuz’dan bu yana etkin olarak piyasadan çıkması bekleniyor Açıklama, Almanya’nın 1 Temmuz’da yürürlüğe girmeye hazırlanan Dördüncü Eyaletler Arası Kumar Antlaşması(GlüNeuRStV)

Kindred, çekilmeye hazırlanırken bunu ifşa etti. Almanya’dan Unibet, aynı zamanda, iş Kuzey Amerika’da genişlemeye çalışacak İşletme, GlüNeuRStV programı kapsamında Almanya’daki pazarın “sürdürülebilir ve ortak” olmayacağını kabul etti. lisanssız teklife karşı rekabet.”

” Ancak, lisans başvuru işlemleri, lisans koşulları, ve bir piyasanın rekabetçi olabilmesi için şeffaf, sürdürülebilir ve ekonomik olarak uygulanabilir olması için düzenleyici çevre gereksinimi.”

Kindred Group Ayrıca Kindred, rekabetçi bir piyasa için lisans koşullar, lisans başvuru işlemleri ve politikalar, daha şeffaf olmayı gerektirir Dahası, tartışılan iş: “Uzun süreli taktik talimatlarımız, bölgenizdeki yönetilen pazarlarda temel olarak belirlenir.

Almanya piyasası için şu anda uzun vadeli yatırımcı değeri görmediğini kabul eden Kindred, gelecekte pozisyonunun değişebileceğini belirtti. Bunu akılda tutarak, işletme, Unibet’in Almanya’daki operasyonlarının geri çekilmesinin önemli bir parasal etki yaratmayacağını öngördü

Şirket Yakın Zamanda Temel Hedeflerini Tamamladı

Kuzey Amerika’daki gelişmeye odaklanmak ve Alman pazarından çekilmek Kindred için taktik bir yer değiştirme. Şüphesiz, daha fazla ABD eyaletine yapılan spor bahislerinin sürekli büyümesi Kindred’in gelişimini sürdürecek

Bugün erken saatlerde Kindred, iki ödülü için 2 ödül aldı. -yıl Tüm Çalışan Hisse Planı(AESP). Ustaca strateji, uzun ömürlü şirket tekniğine ek olarak işletme tarafından .

Daha Önce Kindred, kendisine Hollanda’da video oyun lisansı verildiğini açıkladı. Bu, işletmenin piyasalar yönteminin bir parçası olarak önemli bir başka etkili eylemdir. Kindred, lisansını Hollanda Kumar Otoritesi Kansspelautoriteit ( KSA)’dan almıştır. Açıklama hakkında konuşurken, işletmenin CEO’su Henrik Tjärnström, Hollanda’nın önemli bir pazarı temsil ettiğini ortaya koydu. Kindred’in “bölgesel bir lisansla yarışmayı dört gözle beklediğini”

tartıştı.