0

Playtech, TTB İş Ortakları Ile Müzakere Süresini Uzattı

Playtech aslında önceki işi almak için bir teklif göndermek için TTB Partners’ süresini uzatmayı seçti. Bu, bugün video oyun sağlayıcısının yönetim kurulu tarafından açıklandı.

Playtech ve TTB Ortakları Müzakerelere Devam Edecek

TTB Ortakları Haziran’a 17 kadar bir teklif göndermesi gerekiyordu ve bu nedenle yapmayı bıraktı. Playtech’in yönetim kurulu kararına göre, Hong Kong merkezli fonun bir teklifi ilerletmek için fazladan bir ayı olacak. Seçime bağlı olarak, TTB Partners’ın artık Temmuz’dan 15

önce bir teklif göndermesi gerekiyor. ) 2 iş arasında sürekli yerleşimler nedeniyle soygun yapılmıştır. TTB Partners, başlangıçta sağlayıcıyı elde etme niyetini Şubat ayında açıkladı ve aslında bu hedefi çünkü takip etti. Playtech’in yönetim kuruluna göre, uzlaşmalar sonuç veriyor ancak beklenenden daha uzun sürüyor.

” Bağımsız Komite, Devralma ve Birleşmeler Panelinin TTB’nin netleştirmesi gereken son tarihi uzatmasını istedi. Panel aslında bu uzatmayı onayladı.”

Playtech yatırımcıları, TTB Partners’ın anlaşmasının Aristocrat Leisure’ın önceki teklifinin ötesine geçmesini bekliyor. Şubat ayında, ikincisi Playtech’i 2,7 milyar dolara almayı teklif etti. Başlangıçta, sağlayıcı anlaşmayı kabul etti ve yönetim kurulunun onayını aldı. Yatırımcıları tekliften pek memnun kalmadı ve reddetti.

Anlaşmanın Geleceği Hala Belirsiz

TTB Ortakları bir teklifi kapatmayı planlıyorsa, Playtech finansörlerinin fazlasıyla memnun olduğu bir düzenleme kullanması gerekecektir. Fonun bir teklifte bulunmak için Aristokrat’tan daha basit bir zamanı olabilir. Bir yandan, Mor Weizer, Playtech’in CEO’su, devralma teklifini oldukça destekliyor. Öte yandan, dünya çapındaki finansal manzaradaki değişiklikler Playtech’i fonun sağladığı her şeyi kabul etmeye teşvik edebilir. teknoloji stoklarında dünya çapında bir özgüven düşüşüne rağmen. Ayrıca, yılın ilk çeyreğine ilişkin işletmenin parasal sonuçları, kazançlar hızla artmaya devam ederken garantiyi ortaya koyuyor.

Daha önceki bir Playtech bildirisine göre, işletme her türlü koşulu düşünmek istiyor. ve uygun şekilde ayarlama yeteneğine sahiptir. Bu nedenle Playtech, seçimini aceleye getirmek yerine TTB Partners ile görüşmelerine devam etmek istiyor. İşletmenin yönetim kurulu, yerleşimlerin gelişmesini sağlamak için fazladan bir ay boyunca teklifi gözden geçirmeye devam etmenin en iyisi olduğunu düşünüyor.

Bu arada Playtech organizasyonunu tipik bir şekilde gerçekleştirmeye devam ediyor. . Birkaç gün önce işletme, bir kumar işletmecisi olan NorthStar Bets’in tekliflerini Ontario’nun düzenlenmiş pazarında başlatmasına yardımcı oldu.

.