0

Las Vegas Trio'nun Kartları Hile Yapan Tüm Üyeleri Tutuklandı

Las Vegas’ta kart saymak, genellikle yalnızca etkilenen kumar kuruluşuna uygun küçük bir suçtur. Video oyununda ilerlemek için kartları esnetmek bir suç eylemidir, ancak bu nedenle, üçlünün son erkeği muhtemelen $126, almış) Paris Las Vegas, The Wynn ve Planet Hollywood’daki masa video oyunlarından KLAS-TV/Las Vegas’ın bir raporuna göre en son Pazartesi günü gözaltına alındı.

Kartları Bükmek, Kaderleri Test Etmek

3 adam parayı neredeyse elinden aldı, ancak şansları yoktu ve aldatma hileleri ortaya çıktı. Glendale, California’dan bir Pogos Simityan

en son hapse atıldı ve bir kumar tesisinde dolandırıcılık yapmak ve bir bahis tesisini aldatmakla suçlandı.

Açıklanan suç ortakları, Vahan Sudzhyan

ve Gevorg Avagyan

), karşılaştırılabilir ücretlerle ilgilendi, ancak korunan savunma teklifleri. Erkekler ilk olarak Paris Las Vegas tarafından rapor edildi, burada kumar kurumu denetçisi, suçluların çok sayıda video oyunu boyunca aktif olarak kartları esnettiğini tespit etti. Simityan ve Sudzhyan, gerçekten saygın WSOP.com karları toplamış olan poker oyuncularıdır. Buradaki endişe, o sırada gerçekten düz ve dar veya çaba ile karşılaştırılabilir bir aptallığı kullanıp kullanmadıklarıdır.

Kart esnetme ile ilgili olarak, bu, kartların kenarlarının içe doğru büküldüğü bir uygulamadır. mahkeme kartı, genellikle en faydalı olanlar, masanın üzerinde hemen fark edilebilir ve oyuncuyu hangi seçeneğin en iyi olduğu konusunda cesaretlendirebilir. Üçlü bu gizli yöntemi hem Let It Ride hem de Mississippi Stud Poker için kullandı.

Adamlar ilk olarak 2021’da polisler tarafından yakalandı, ancak Simityan daha sonra geri dönmek şartıyla sağlık ocağına gitmesi gerektiği için tutuklandıktan hemen sonra başlatıldı. Asla yapmadı. Ancak üçlüye yapılan inceleme, polislerin diğer tesislerde karşılaştırılabilir ve etkili bir şekilde– bir şey denediklerini ortaya çıkardı.

Bileğe Tokattan Daha Fazlası

Polis, genellikle bu tür şüpheli uygulamalar hakkında bilgilendirilen

Nevada Oyun Kontrol Kurulu’ndan

bilgi topladı. Kumar kuruluşları, dolandırıcıları sürekli olarak eylemde bulamamakla birlikte, normalde ödemelerdeki sapmaları gözlemler ve emin olmak için izleme korumasını inceler.

Üçlüyü fiilen deneyimlediği belirtilen 3 mekanın tümü, Bu iddiayı desteklemek için video görüntüleri. Avagyan ve Sudzhyan, kumar kurumlarına ücret iadesini kabul ederek savunma tekliflerine katıldılar. Mahkemenin kararına bağlı olarak, henüz hızlı hapis cezalarına çarptırılmaları muhtemel olduğundan, şu anda kontrolden çıkmış değiller.

Simityan aslında kumarhaneden kaçmak için satın alındı. ona karşı ek eylem bekler. Bir aldatmacadan kurtulabileceklerine inandıkları anda 3 adam, şimdi büyük olasılıkla eylemlerinin yansımalarıyla başa çıkacaklar.

.