0

PokerStars Ve Oracle Red Bull Racing, Yeni Bir Red Spade Pass Için Bir Araya Geldi

PokerStars ve Oracle Red Bull Racing, Formula 1 sezonunun 2. yarısına kadar etkileşime devam edecek. Çevrimiçi kart odası, F1 grubuyla işbirliğine devam edecek ve taraftarlara yepyeni katılım şansları sağlayacak.

Taraftarlar Yeni Bir Kırmızı Maça Bileti Kazanabilir

Düzenlemeleri sayesinde, 2 kutlama başka bir Red Spade Pass tanıtacak PokerStars ve Oracle Red Bull Racing ilk olarak Mart ayında Red Spade Pass fikrini sundu. F1 taraftarları, tamamen serbest atışlarda yer alma ve sınırlı sayıdaki geçişler arasında kazanma olanağına sahipti. Geçiş kazananı, fırsat biletleri, benzersiz taraftar avantajları ve benzersiz F1 deneyimlerine benzersiz erişim elde edecekti.

2. Red Spade Pass fikri tamamen aynı. Şanslı hayranlar en kısa sürede tekrar benzersiz ödüller ve katılım şansı elde edecekler. Pas vermeyi başaran herkes premium Interlagos Grand Prix Brazil deneyimi elde edecek. Bu, kazananların uçuşlarını gerçekleştireceklerini ve sigorta kapsamında kalacaklarını ve ekstra VIP aktivitelerinden zevk alacaklarını gösteriyor.

Ayrıca, her Red Spade Pass kazananı Oracle’dan özel bir mesaj alacak. Red Bull Racing’in sürücüleri. Bir geçiş kartı sahibine çok sayıda en kaliteli malın verileceğini belirtmemek gerekir. PokerStars, geçiş kazananlara premium eğitim oturumları sunarak poker yeteneklerini geliştirme olanağı sağlayacak.

ETP Barcelona’dan Tek Geçiş Kazanılabilir

Peki, Red Spade Pass nasıl kazanılır? Açıklamaya göre, Barselona’daki Avrupa Poker Turu boyunca EPT Platinum Pass Mystery Bounty aracılığıyla bir pas verilecek. Rakipler, geçişin, oyuncuların rakiplerini yenerken kazandıkları zarfların arasına gizlenmesini sağlayacak bir buy-in ödül biçimini takip edecekler.

PokerStars’ın daha fazla geçiş sağlama ve daha fazla F1 teklif etme garantisi vardır. sevenler aralarında kazanma fırsatı bulur. İşletmenin işbirlikleri, Halkla İlişkiler ve müşteri etkileşimi direktörü Rebecca McAdam Willets, işletmesinin amacının mahallesine unutulmaz ve etkileyici dakikalar sunmak olduğunu belirtti. Bundan dolayı PokerStars, tüm hayranlarına ve oyuncularına daha fazla ev eğlencesi getirmek için Oracle Red Bull Racing ile ortaklık kurdu.

İşbirliğimiz büyümeye devam ederken, PokerStars mahallelerine çok daha özel deneyimler getirmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

İşbirliği direktörü Rebecca McAdam Willets, PokerStars PokerStars, bireylerin daha fazla değerli Red Spade Pass’i nasıl kazanabileceğini henüz açıklamadı. Hayranlar konuyla ilgili daha fazla haber için bizi takip etmeye devam etmeli.

.