0

LeoVegas Group Polonya, Varşova'da Tech Hub'ı Başlattı

LeoVegas Group, iGaming işinin piyasaya daha fazla gelişme ve gelişme getirmeye devam etmesine yardımcı olacak yepyeni bir teknoloji merkezi kurduğu Polonya’ya doğru dönüyor. Polonya da bir fırsat seçeneği değil. Krakow ve Varşova gibi yerler şu anda NetEnt’in Krakow işyerlerinden oluşan popüler ilerleme stüdyolarına ev sahipliği yapıyor veya bu stüdyolara ev sahipliği yapıyor.

Varşova’dan Yeni Teknoloji Fırsatları Yaratmak ) Stockholm dışında faaliyet gösteren LeoVegas Group, şimdi başkent Varşova’daki yepyeni ilerleme merkezini piyasaya sürüyor. Merkez, işletmenin spor kitaplarından spor kitaplarına kadar tüm mülklerinde piyasaya sürülebilecek yeni nesil bir platform inşa etmesine yardımcı olacak yepyeni tasarımcılar işlev görecektir. çevrimiçi kumar kuruluş platformları. Bu, iş için artan parasal sonuçların ortasında geliyor.

Varşova’daki teknoloji merkezi tasarımcıları, İsveç, Birleşik Krallık ve Hollanda’dan oluşan Avrupa’nın her yerinden ortaklarıyla çalışacak. Şu anda merkez, bir oyuncu hesabı yönetimi (PAM) çabası olan Rhino adlı yepyeni özel bir platformun geliştirilmesiyle görevlendirilmiştir.

Rhino, iş için oyuncu bilgilerinin, anlaşmaların, etkileşimin ve savunmanın yönetiminden oluşan bir dizi prosedürde yardımcı olacaktır. Montaj hattından çıktıktan sonra Rhino, LeoVegas’ın kapsamlı marka portföyü boyunca piyasaya sürülecek. Bu lansman hakkında yorum yapan LeoVegas Group baş kalemi ve teknoloji sorumlusu Mattias Wedar şunları söyledi:

“Varşova’daki yepyeni merkezimiz, geliştirmenin en ileri noktasında, yepyeni ürün geliştirmede kalma yöntemimizin gizli bir parçası. , ve ödemeleri müşterilerimize son derece kişiselleştirilmiş bir deneyim sunarken. Yepyeni merkezimiz ilerlemenin bir sonraki aşamasına başlayacak.”

LeoVegas Group baş kalemi ve teknik görevli Mattias Wedar

Teknoloji, LeoVegas için Temel Odak Noktası olmaya devam ediyor İşletme, gelecekteki etkili çabaların yöntemini hazırlayacağını düşündüğü için tamamen teknolojik ilerlemeye odaklanmış durumda . LeoVegas’ın işgücünün üçte biri şu anda işletme için farklı teknolojik işler üzerinde çalışıyor ve LeoVegas’ın genişlemeye ve yepyeni markalar ve seçenekler sunmaya devam ettikçe bu sayının artması bekleniyor. LeoVegas, bu ayın başlarında Ontario’da bir girişi koruyarak, artık piyasada çevrimiçi operatör olarak çalışmasına izin verilecek olan işletme için tarihi bir yer değiştirmeye işaret etti.

.