0

Lottery.com'dan Lawrence DiMatteo CEO Olarak İstifa Etti

Lawrence DiMatteo aslında yaklaşık bir yıldır Lottery.com’un başkanı olarak görevinden ayrıldı. Ayrılışı, işletmenin kârdan sorumlu başkanı Matthew Clemenson’ın iznini takip ediyor.

DiMatteo Şirketi birkaç yıl boyunca yönetti

DiMatteo 2015 şirketinde Lottery.com’un CEO’su olarak adlandırıldı ve aslında bunun Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük piyango oyunu brokerleri ve haber kuruluşları arasında yer aldığını düşünüyor. Daha önce bir mobil uygulama olan Glimpsable’ın kurucu ortağı ve CEO’su olarak görev yapan DiMatteo, işletmeye çok önemli bir deneyim kazandırdı. aslında Lottery.com’un şirketine dahil edildi. Aracının açıklamasına göre, Lottery.com WinTogether.org aracılığıyla “kar amacı gütmeyen bağışçıların eyleme nasıl teşvik edildiğini temel olarak değiştiriyor”. WinTogether aynı şekilde Lottery.com’un farklı mahalle ve insani yardım çalışmalarını yürütmesine yardımcı olur.

Yıllarca süren katkılardan sonra DiMatteo istifa bildirimini 5 gün önce verdi. Lottery.com’a göre, yönetici Temmuz’da resmi olarak görevinden ayrıldı 22.

DiMatteo artık Piyangoyu yönetmeyecek .com, işletme ile yollarını ayırmayacaktır. Bunun yerine, şimdiki eski CEO, şirketin yönetim kurulunun kıdemli danışmanı olarak kalacak. Bu şekilde, işletmeye yardımcı olmaya devam etme kabiliyetine sahip olacaktır.

DiMatteo Çalkantılı Olayların Ardından İstifa Etti

DiMatteo’nun istifası, şirket yöneticileri arasındaki mevcut zor durumların sonucu olabilir. Özellikle, mevcut ifşalar, belirli bir önde gelen Lottery.com yöneticisinin çok sayıda kuralı çiğnediğini ortaya çıkardı. İşletmenin yönetim kurulu, önceki başkan, sayman ve birincil para yetkilisi Ryan Dickinson’ın biletlerin satın alındığı eyaleti endişelendiren belirli eyalet ve federal yasalara uymadığını keşfetti.

Sonuç olarak, Lottery.com Dickinson yöntemlerini ayırdı ve onu Harry Dhaliwal ile kısaca değiştirdi. Bunu takiben, Lottery.com para bakiyesini yeniden değerlendirdi ve para varlıklarını gerçekte30 milyon $ fazla vurguladığını keşfetti.

DiMatteo daha önce bahsedilen ifşaların ardından işi bırakan tek üst düzey yönetici değil. İşletmenin baş gelir yetkilisi Matthew Clemenson da yakın zamanda Lottery.com’dan ayrıldı.

Lottery.com hakkında

Lottery.com 2015 ‘de kuruldu. İş, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki sevgililere en iyi piyango oyunu haberlerini ve materyallerini sağladığından beri. Lottery.com’un çevrimiçi ve masaüstü platformları, hayranların ülkedeki yasal olarak onaylanmış tüm piyango oyunları için bilet almalarını sağlar. Oyuncular daha sonra sonuçlarını incelemek için platformları kullanabilirler.

Lottery.com benzer şekilde ortaklarının LotteryLink’i kullanarak kendi tüketici tabanlarına Lottery.com ürünlerini sunmalarını sağlayan B2B seçenekleri sunar.

.