0

Nebraska Lansmanı Için BMM Test Laboratuvarları Onaylandı

Gezegendeki en yetenekli kişisel bağımsız video oyun akreditasyon laboratuvarı olarak kendisine hayran olan bir işletme olan BMM Testlabs, durumunda kumar tesisi cihazlarını incelemesine izin verilecektir. Nebraska

BMM Test Laboratuvarları Nebraska’ya Giriyor

Akreditasyon uzmanı aslında etkin bir şekilde Nebraska Yarış ve Oyun Komisyonu’ndan onay alındı ​​Eyalet düzenleyicisi BMM’yi piyasaya sürmek için gerçekten onayladığına göre, işletme eyaletteki kumar tesisi cihazlarını inceleme ve lisanslama olanağına sahip olacak.

Nebraska’da şu anda sadece bölgesel Kızılderililer tarafından işletilen kumarhaneler bulunmaktadır. Cornhusker Eyaleti’nde çevrimiçi bir pazar olmadığı için, oyuncuların kumarhane video oyunlarından zevk alabilecekleri tek yer burasıdır.

Ayrıca, Nebraska oldukça küçük bir pazardır. Sadece yaşlı veya daha fazla kişinin bahis oynayabileceği 2 milyon kişi. Buna rağmen, işin etkisini genişletme yeteneğine sahip olacağını öne sürdüğü için, eyalete genişleme BMM Testlabs için hala harika bir haber.

Şirket Eyaletteki Şirketlerle Çalışmayı Dört gözle bekliyorum

BMM’de birincil inovasyon sorumlusu ve NA’dan sorumlu başkan yardımcısı Travis Foley, şunları değerlendirdi: Nebraska’da fırlat. Grubunun Nebraska’nın Yarış ve Oyun Komisyonundan onay alıp eyalete girmekten memnun olduğunu paylaştı.

BMM, aslında Nebraska’daki kumar kuruluşlarının video oyun cihazları için tarama hizmetleri sağlamak üzere yetkilendirilmiştir.

Travis Foley, CTO, BMM Testlabs Foley alkışladı Melissa Shuba, işletmenin federal hükümet işlerinden sorumlu başkan yardımcısı ve Nebraska lansmanının gerçekleşmesi için BMM’nin uyumluluk süpervizörü Meagan DeMello. 2 subayın BMM’nin yepyeni ve gelişmekte olan pazarlara girmesine yardımcı olma konusundaki istisnai görevine hayran kaldı.

Foley, Nebraska’nın Yarış ve Oyun Komisyonuna işine güvendiği için teşekkür etti ve BMM’nin BMM ile olan ilişkisine değer verdiğini belirtti. düzenleyici. Aynı şekilde, Komisyon grubunun lisanslama prosedürü boyunca gerçekten yararlı ve işbirlikçi olduğunu da aklında tuttu.

Son olarak, Foley’nin BMM Testlabs’ın devlete hazırlanması hakkında birkaç sözü vardı. Tarama işinin en iyi tarama hizmetlerini sağlamak için yılların deneyimini kullanacağına dair güvence verdi. BMM, tüm müşterilerinin kumar tesisi cihazlarının gereksinimleri karşılamasını sağlayacaktır. Kumar kuruluşu sağlayıcıları artık cihazlarının denetlenmesi için BMM Testlabs’i arayabilirler.

Birkaç gün önce, BMM Testlabs da benzer şekilde hizmetlerini Ohio’da yayınlamak için bir lisans aldı. Bir yıl önce, işletme aynı şekilde Ontario’da piyasaya sürülmesi için onay aldı ve bu Kuzey Amerika’daki varlığını daha da güçlendirdi. Genel olarak, BMM güçlü bir uluslararası varlığa sahiptir. Bir ay önce, akreditasyon laboratuvarı Avustralya grubunu yepyeni 2 başkan yardımcısı ile güçlendirdi.

.