0

MGA, Kaçırılan Ödemeler Nedeniyle DGV Lisansı Için İptal Bildirimi Yayınladı

Malta Oyun Otoritesi (MGA) aslında DGV Entertainment Group Limited’in lisansı için bir iptal bildirimi sağlamıştır. Grubun lisansını geri çekme kararı, DGV’nin bir dizi yasal düzenlemeyi fiilen ihlal ettiği düşünülerek Kurumun bir sonucu olarak alınmıştır. Düzenlemeler, yetkilendirme ve belgelendirilmiş maliyetlerle ilgili bir dizi kaçırılan ödemeyle bağlantılıdır. Grup aslında AurumPalace ve FlipperFlip marka adlarını kendi yetkisi altında işletiyordu.

MGA, DGV’nin çeşitli politikaları ihlal ettiğine karar verdi. Liste, lisans sahiplerinin belirlenen lisans maliyetleriyle ilgili olarak ödemesi gereken belirli gerekliliklerle bağlantılı Oyun Lisans Ücretleri Düzenlemelerinin 3 (1)(b) bölümünden oluşmaktadır.

DGV Yapmadı’ t EUR10,10000( $25,484)

MGA’ya göre, DGV, üzerinde anlaşılan EUR22,20 olan lisans ücretini karşılamak için çalışmayı durdurdu ($10,484) Kasım

arasındaki süre için , 2021- Kasım 22,2022 Aynı grup, MGA’ya uyumluluk katkısı maliyetlerini ödemek için çalışmayı bıraktığında, Oyun Lisans Ücretleri Düzenlemelerinin 3 (1)(a) ve Düzenleme 6 bölümünü tutarlı bir şekilde ihlal etti. Düzenleyici, Aralık ayı 2021 yaklaşık olarak bugün. Ocak 2020 ile Aralık 2020 arasındaki zorunlu denetlenmiş parasal beyanlar setini gereklilik 180- gün süresi.

Tam olarak aynı düzenleyici, DGV’yi Madde 2020 ihlal etmekten suçlu buldu (1) 1 Ocak 2022 ve Haziran

için ara para bildirimlerini göndermek için çalışmayı bıraktığında Oyun Yetkileri ve Uyumluluk Yönergesi’nin bir parçası ,2022

202220 Cevap Verilecek Günler

Gruba 4 Ağustos’tan itibaren 10 gün teklif edildi MGA’nın lisansını geri çekme tercihine yanıt vermek. DGV, düzenleyicinin neden fikrini değiştirmesi ve lisansın geri alınmasına devam etmemesi gerektiğini tartışabilecektir. 20 günlerin sonunda grubun net ve ikna edici bir yanıt göndermek için çalışmayı durdurması halinde, lisansı geri alınır.

DGV Entertainment, şirketini genişletmeye devam ettiği Malta’da bulunmaktadır. Kısa süre önce, işletme 2 markasının yardımıyla çevrimiçi bahis pazarına girdi.Temmuz ayının sonunda MGA, ücretlerini ödemek için çalışmayı bıraktığı için Field of Fortune’un lisansını askıya almayı seçti. Askıya alma, aynı düzenleyicinin BIB Limited’i, yönergelerine uymak ve bir dizi şartı ihlal etmek için çalışmayı bıraktığı için askıya almasından birkaç gün sonra geldi.

2022.