0

Play 'n GO, Leprechuan's Vault Ile Cüce Temalı Seriye Devam Ediyor

Popüler video oyunları ev eğlencesi sağlayıcısı Play ‘n GO, Leprechaun Goes to Egypt, Leprechaun Goes to Hell ve Leprechaun Goes Wild gibi parçaları içeren popüler serinin 4. ve en iyi cin temalı slot parçası olan Leprechaun’s Vault’u başlattı. . Yepyeni video oyununda Larkin the Lucky Leprechaun, oyunculara sayısız harika galibiyet getirirken bir dizi keyifli deneyim yaşamaya hazır. Doğal olarak, Larkin bir turşunun içindedir ve sihirli bir kasayı açan kayıp sırları elde etmek için çılgınca bir yardım eli gerektirir.

Leprechaun’s Vault Metriklerine Genel Bakış

Makaralar: 5 Satır: 3 Ödeme Hatları: 20 RTP: 100.2% Hit Frek:– Maksimum Kazanç: 9,20 x Oynaklık: Yüksek

Min/Maks Bahis: 0.20-100

İyilikler Karşılıksız Kalmaz

Video oyununun büyüleyici bir hikayesi var. Larkin’in evini soymayı ve sihirle dolu kasasını açan sırları ele geçirmeyi seçen muhteşem perilerin hikayesi. Beklendiği gibi, cüce engeli aşmaya ve sırlarını kurtarmaya hazırdır. Oyuncular, bir zenginlik gökkuşağının sonunda kasayı kontrol etme olasılığı için Larkin’in perilerle geri dönmesine yardımcı olmaya davetlidir. Zenginlik sayısı? Toplamda x9,000 maksimum kazanç olarak.

Video oyununun başlangıcında, oyuncular ne istediklerini keşfederler. Birincil hedef şudur: Ellerinden geldiğince çabuk Free Spins işlevine sahip olmak ve Larkin’in sihirli gökkuşağını kasasına getirmesine yardımcı olmak. Kasa, belirli kod numaralarını saklar. Sayıların her biri, bir oyuncunun aldığı toplam Ücretsiz Döndürme çeşitliliğine eşittir. Ardından, oyuncular kasaya getirilir ve altınla kaplı 3 orta makara görürler.

Bir Wild işareti bu altın makaraları indirdiğinde, bunlar Yapışkan Vahşilere dönüşürler ve geri kalanı için güvenli bir konuma gelirler. Ücretsiz Döndürme işlevi. Bir oyuncu Wild Multipliers’ı indirmeyi başardığında, makaralardaki hareket daha da vahşileşir.

İrlanda Şansı Teması

Yeşil büyücü ve aynı şekilde video oyununun ana karakteri Larkin, her şeye rağmen altın gibi bir kalbe sahip. kendini sürekli bir problemin içinde keşfetmekten. Video oyununun kendisi, İrlandalıların Şansı işaretleri ve büyüleyici yeşil stiller ile doludur. Liste, Larkin’in cininin Derby şapkası, şanslı Shamrock’u ve kasanın duvarlarında keşfedilen birçok Kelt temalı altın girdaptan oluşuyor. Kasadan bahsederken, Larkin’in altın kaplarıyla dolu.

Play ‘n GO video oyunlarının başkanı Charlotte Miliziano, leprechaun stilini Larkin’in “küstah karakteri de dahil olmak üzere, “piyasada popüler” olarak nitelendirdi. ” tedarikçinin bakış açısına tamamen uyuyor. Miliziano da Play ‘n GO’nun gelecekte serinin 5. video oyununu tanıtabileceğini ima etti. Play ‘n GO, Temmuz ayının sonunda Michigan’da yeni bir işletmeler arası lisansla Amerika Birleşik Devletleri video oyun pazarına girdi. Aynı ayın başında tedarikçi, Exclusive Mega Don’u tanıtmak için IGG ile ortaklık kurdu.

100.