0

PMU CEO Olarak Emmanuelle Malecaze-Doublet'i Atadı

Emmanuelle Malecaze-Doublet aslında Fransız spor bahis operatörünün yepyeni başkanı olarak seçildi Pari Mutuel Urbain( PMU). Malecaze-Doublet, operatöre katılan ilk kadın CEO olacağı için, bu haber ‘da kurulan işletmenin gelişiminde önemli bir dönüm noktasına işaret ediyor. .

Malecaze-Doublet Geçici CEO Phillipe Augier’i değiştirecek

Malecaze-Doublet önceki geçici CEO’nun yerine geçecek Philippe Augier Augier, Cyril’den hemen sonra Ekim 2021 dikkate alındığında devlete ait işletme içinde bu temel işlevi gerçekten yerine getirdi. Linette kötü davranış iddiaları nedeniyle görevden alındı. İddiaların listesi, yönetim kuruluyla konuşmadan “fikrini açıkça değiştirmek” ve “yöneticiler, anneler ve babalar hakkında suçlayıcı mektuplar göndermek”ten oluşuyordu.

Augier kıdemli HSB grubuna teşekkür etti Malecaze-Doublet’e “kesinlikle başarısız katılımı için” benzersiz bir teşekkür sunarken, yıllar boyunca tüm yardımları için. Önceki CEO, işletme yönetiminin geleceği konusunda olumlu olduğunu belirtti. Aynı şekilde, dikkatini Deauville şehrini şehrin mevcut belediye başkanı konumundan uzaklaştırmaya odaklamaya yönelik niyetini de doğruladı. Augier, PMU ile birlikte at yarışı piyasasının son 2 yılda gördüğü “finansal ve sağlık krizine” rağmen, her ikisinin de üstesinden gelmek için uğraştığını tartıştı.

Yaklaşan İlk Karar

Malecaze-Doublet, şirketin merkezinde düzenlenen temel konferans boyunca mühürlenen yepyeni pozisyonunda görev gereksinimlerini karşılamaya hazırlanıyor 8 Temmuz Bouygues Telecom’un temel direktörünü at yarışı operatörünün yepyeni başkanı olarak seçmeye hazırlanıyor. Çağrısını tartışırken, PMU’yu “her zamankinden daha gerçek, çekici, etkili ve kendini işine adamış, etkinliği açısından at yarışı pazarı ve bu pazarın bölge genelinde geliştirdiği bağlantı lehine güçlü bir oyuncu” yapmaya hazırlandığını belirtti.

Yepyeni CEO aynı şekilde grubun son yıllardaki “önemli özveri ve dayanıklılığını” tartıştı. NFT’lerin, Web3’ün ve metaverse’nin yaşını tanımlayarak, PMU’nun gelişim açısından çok önemli işlevini kabul etti. Aynı şekilde, işin müşterilere, ortaklara ve bir bütün olarak at yarışı pazarına fayda sağlayacak hevesli ve ustaca bir organizasyon işi olacağına dair özgüvenini de ortaya koydu.

Malecaze-Doublet hayır Yeni atanan birincil para görevlisi işlevinde başlangıçta yer aldığı 2018 PMU’ya tamamen yabancı. Ortak ortağı olduğu yönetim danışmanlığı şirketi McKinsey & Company’den ayrıldıktan sonra oraya taşındı.

Mart ayının sonunda PMU, Honoré Gaming ile bir işbirliği imzalayarak Senegal pazarına girdi.

.