0

Rhode Island Casino Çalışanları Sigara İçilmesinin Yasaklanmasını Umuyor

Kumar işletmelerinde sigara içmek, orada çalışanlar için giderek daha büyük bir sorun olmaya başlıyor. Bu nedenle, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm çalışanlardan video oyun zeminlerinde sigara içilmesine son verilmesi çağrısında bulunan güçlü bir tepki var. Bazıları bunun parasal sonuçları etkileyeceğine itiraz ederken, diğerleri bunu halk sağlığını güvence altına almak için geç kalınmış bir adım olarak davet etti.

Sigarayı Rhode Island Kumarhanelerinde Yasaklamak Bir Olasılık

Bu nedenle kumar kurumu çalışanları, bu Çarşamba günü, Rhode Island’daki Bally’s Twin River konutlarında veya ticari mülklerinde kumarhane zeminlerinde sigara içilmesini kısıtlayacak bir maliyet lehinde onay verdi. Pandemi boyunca sigara içmek yasaklanmış olsa da, yerinde sigara içme uygulamalarının geri dönüşü aslında çalışanları endişelendirdi ve olası sağlık sonuçlarından memnun olmadı.

Çalışanlar bu haftanın başlarında sigara ve stoji olmamasının anlık alanlarındaki dumanın sağlıkları üzerinde “olumlu bir etkisi” oldu, ancak beyan bireysel hesaplar dışında gerçek bilgilerle sunulmadı.

Masa video oyunları bayisi Matthew Dunham, kafasından birkaç metre ötede sigara yakan biriyle çalışmanın zor olduğunu ifade etti. Aynı şekilde Amerika Birleşik Devletleri’ndeki birçok yerin halka açık alanlarda sigara içilmesini yasakladığını tavsiye etti ve ofisinde bireylerin yanında sigara içebilmesinin nasıl doğru olduğunu sorguladı.

Doğal olarak, herkes değil. hemfikir. Düzenli kumarhaneler kuran sigara içenler, esnekliklerini sınırlamak için herhangi bir yasal çabadan rahatsız görünüyorlar. Atlantic City, New Jersey’de çıkan en şiddetli savaşlardan biri ile bu sorun tüm ülkeyi sarstı.

Sigara İçmek Argümanı Zayıflıyor

Garden State’deki video oyun zeminlerinde sigara içilmesini durdurmaya yönelik giderek artan çağrılar var. Bu, aslında, bu tür yer değiştirmelere karşı uyarıda bulunan paydaşların sert muhalefetiyle ele alındı. Kumar kurumu ajanlarına göre, sigara içmeyi askıya almak kumar kurumlarının alt satırında pandeminin neden olduğu gerilemeye ek bir ısırık sağlayacaktır.

Bu nedenle, New Jersey kumarhanelerde sigara içilmesine bağlı kalmalı ve popüler bir tartışma kontrolü yapmalıdır. Bununla birlikte, Pennsylvania bile kumarhane zeminlerinde sigara içmeyi sınırlamak için aynı prosedürleri uygulamaya ciddi şekilde inanıyor. Sigara karşıtı kısıtlamanın savunucuları, sigara içmeyi kısıtlamanın – daha fazla kumar oynama eğiliminde olan sigara içenlere rağmen – aslında Birleşik Devletler’deki kumarhanelerin veya ticari mülklerin alt satırını etkilemediğine dair kanıtlara dikkat çektiler.

.