0

SharpLink, DeLucia Ile CFO Olarak Ekibini Güçlendiriyor

Sofistike bir spor bahis inovasyon lideri olan SharpLink Gaming, kendi markası olarak bilgili Robert DeLucia ile grubunu güçlendirdi. yeni baş para yetkilisi. DeLucia, tecrübesini yepyeni işinin büyümesine yardımcı olmak için kullanacak.

SharpLink, DeLucia’yı Ekibine Ekledi

DeLucia yetenekli bir finansman lideri ve deneyimli bir değişiklik temsilcisi. Finans dünyasında uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve aslında farklı önemli işler için çalışmıştır. Finansman emektarı SharpLink Gaming’e kaydolmadan önce, Neon Logistics’in geçici birincil para yetkilisi olarak kısa bir süre görev yaptı.

Bundan önce, GTT’de birincil muhasebe görevlisi olarak çalıştı. Bu süre boyunca, işletmenin finansmanını yeniden yapılandırmasına yardımcı oldu ve fiber temel bölümünün milyarlarca satışına yardımcı oldu.

, DeLucia, Eastern Airlines için kontrolör olarak çalışıyordu. Ekim 2019 ile Eylül 2019 arasında, DeLucia birincil para yetkilisi olarak bir dönem geçirdi. Tarsus CFO Services LLC ve Truss LLC’de.

DeLucia, mesleği boyunca finansla ilgili çeşitli pozisyonlarda bulunduğu birçok başka işte de çalıştı.

CEO Phythian, DeLucia’yı Gemide Karşılıyor

SharpLink’in kurucu ortağı ve başkanı Rob Phythian, DeLucia’yı davet etti işletmeye. Phythian, atanan kişiye “denenmiş bir baş para görevlisi” ve bilgili bir çalışan olarak hayran kaldı. CEO, aynı şekilde, yepyeni CFO’nun müthiş sonuçlar sağlama geçmişine sahip olduğunu da aklında tuttu. Phythian’ın bahsettiği bu, DeLucia’nın sayısız işteki parça parça direnişiyle doğrulanıyor.

Phythian, grubunun DeLucia’nın tam olarak SharpLink’in görev için ihtiyaç duyduğu kişi olduğunu düşündüğünü ekledi. CEO, yeni çalışanın niteliklerinin mükemmel olduğuna dikkat çekti ve onu aramızda görmekten keyif aldığı sonucuna vardı.

bize yüksek büyüme ortamlarında taktik ve sermaye yönetimi disiplini, iyi bilenmiş operasyon yetenekleri ile ilgi çekici bir karışım getiren yüksek etkili bir yönetici; ve birleşme ve satın almalar, sermaye geliştirme, denetim gözetimi ve uygulamaları ve SEC raporlaması ve uyumluluğu konularında derin bilgi.

Rob Phythian, CEO, SharpLink Bir ay önce SharpLink, grubuna bir emektar daha ekledi. Temmuz ayında, işletme Tom Masterman’ı kârdan sorumlu başkan yardımcısı olarak adlandırdı. Masterman, işin başarısını artırmaya yardımcı olmak ve SharpLink’in ortakları ve müşterileriyle ilişkilerini geliştirmekle görevlendirildi. Masterman, her ikisi de iş için yepyeni bir sayfa açmayı amaçladığından, CEO Phythian ile dikkatli bir şekilde çalışacak.

Mevcut 2 ziyaret, SharpLink’in en iyinin en iyisini istediğini ortaya koyuyor. ve yönetim grubuna yepyeni üyeler seçerken köşeleri kesmeye hazır değil.

.