0

SkillOnNet, RAW IGaming Portföyünü Dağıtım Listesine Ekliyor

SkillOnNet, RAW iGaming Group’un ürününü anlaşmasına dahil ederek video oyunları portföyünü gerçekten genişletti. Sonuç olarak, PlayUZU, SpinGenie, MegaCasino, PlayOJO ve Slotsstars’dan oluşan ortak markaların oyuncuları, işletme tarafından sağlanan benzersiz öğelere erişme şansına sahip olacaklar.

SkillOnNet, RAW iGaming ile Portföyü Büyütüyor

Bu, SkillOnNet ortaklarının artık Ways of the Labyrinth, Ave Caesar, Pearls of Poseidon, Fortune Teller’s Charm, Ali Baba, ve Hırsızlar ve daha fazlasını, sadece SkillOnNet video oyunu lobisi tarafından dağıtılan sunulan oyunlardan yararlanarak tüketicilerine sunabilirsiniz.

RAW iGaming, sonunda iyi dengelenmiş ödemeler ve kullanıcı dostu oyun da dahil olmak üzere, gerçekten faydalı iGaming deneyimleri üretmek için uygun temel yeniliğe sahip, dahiyane, tasarım odaklı video oyunları üretmeye odaklanıyor. Bu lansmanla ilgili olarak SkillOnNet video oyunları başkanı Jani Kontturi şunları söyledi:

Bu, video oyunlarının eklenmesini tam bir ihtiyaç haline getirdi bizim için ve SkillOnNet marka adları ağındaki oyuncuların, slotların sağlaması gereken zevklerden zevk aldığını görmeyi bekliyoruz. Bunun gibi işbirlikleri, ünlü kumar kuruluşu markalarının lider operatörü olarak kalmamızı garanti ediyor.

SkillOnNet video başkanı oyunlar Jani Kontturi RAW iGaming CEO’su Tom Wood da haberi davet etti ve işletmenin tanıtmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. SkillOnNet ile olan anlaşması. Bu işbirliği sayesinde işletme, kolay ve yüksek verimli bir sirkülasyon tasarımından kazanç sağlarken, çeşitli pazarlarda tanıtım yapma ve yepyeni müşterilere erişme olanağına sahiptir.

Dünya Çapında Büyümeye Devam Ediyor

SkillOnNet aslında pratik seçenekler portföyünü hızla genişletmenin peşindeydi. Haziran ayında şirket, tanınmış bir başka sağlayıcı olan Nolimit City’yi ve San Quentin, Tombstone RIP, xWays ve daha fazlası gibi video oyunları da dahil olmak üzere iGaming öğelerinin tasarımcısını içeriyordu.

Geçen ay SkillOnNet, aynı şekilde Kanada, Ontario’da tanıtılması için onaylandı ve tüm ortak marka adlarına Kuzey Amerika’daki en önemli iGaming pazarı olduğu belirtilenlere erişim kazanma şansı verdi.

.