0

White Hat Studios, Michigan'da BetMGM Ile Amerika Birleşik Devletleri'nde Başladı

White Hat Gaming’in iGaming geliştirme kolu olan White Hat Studios, Amerika Birleşik Devletleri’nde BetMGM ile ülkenin önde gelen operatörleri arasında yerini aldı. BetMGM, White Hat Studios’un ilk ana tüketicisidir ve ortaklar, birbirlerinin yeterliliklerinden yararlanmaya devam edecektir. White Hat Studios CEO’su Andy Whitworth, Michigan lansmanını BetMGM ile tartıştı ve şunları söyledi: Eyaletler, müthiş Michigan eyaletinde BetMGM ile başlıyor. Video oyunlarımız denendi ve değerlendirildi ve materyalimizin Amerika Birleşik Devletleri oyuncularını memnun edeceğinden eminiz.

White Hat Studios CEO’su Andy Whitworth Bir yandan BetMGM tasarımcıya geniş kitlelere erişim sağlarken, White Hat Studios çeşitli slotlar getirecek, oyuncuların zevk alması için anında kazanılan video oyunları, ödüller ve diğer masa alternatifleri. İşletme aslında Kuzey Amerika’daki müşterilerin ilgisini çekecek dahiyane iGaming hizmetleri oluşturma yeteneğine sahipti.

Amerika Birleşik Devletleri Pazarında Kararlı Adımlar Atıyor

BetMGM, şu anda başka yerlerde tercih edilen çeşitli yüksek kaliteli video oyunları almaya hazırlanıyor , White Hat Studios tarafından getirilen en havalı en kaliteli fırsatlardan birkaçı olan Deal or No Deal, Ted ve Peaky Blinders’dan oluşuyor.

Bu, iş olarak White Hat için çok önemli bir dönüm noktası. sadece 15 ay b kuruldu kabul edildi ve bu Amerika Birleşik Devletleri lansmanı ile Amerika Birleşik Devletleri pazarındaki hakimiyeti korumak için hızla ele alındı. Bu, White Hat Studios’un piyasadaki her önemli iGaming pazarına girişi garanti altına almak için tasarladığı yolun sonu değil.

Bu dönüm noktası hakkında yorum yapan Whitworth, işletmenin gerçekten özellikle önemli bir başarıya ulaşma yeteneği. Bir sonraki yer değiştirme, yönetilen iGaming’e izin veren her yetki alanında serbest bırakmak ve işletmenin portföyünün 15 operatörden daha fazlasıyla başa çıkmasını sağlamak.

.