0

Stake.com Ukrayna'daki İnsani Çabalara 1 Milyon Dolar Bağışladı

Stake.com, Ukrayna’da Rus askerleri tarafından gerçekleştirilen şiddeti kınayan en son video oyun operatörü oldu. İşletme aslında 1 milyon $ veya 25 katkıda bulunmuştur.333 ülkedeki savaşın kurbanlarına bitcoin ve aslında bu nedenle anlaşmazlığın mültecilerine yardım etmek için oluşturulan uluslararası bir insani yardım çabasına imza attı.

Ukraynalılar Kumar Endüstrisi Rallileri Olarak Acı Çekiyor Yardım

Birleşmiş Milletler’e göre, şu anda savaştan bu yana fiilen yerinden edilmiş 2 milyon kişi var. Bu, $333, yükseltmek isteyen Ukrayna için Kumar Endüstrisinin çabalarının ortasında geliyor. savaşı gerçekten deneyimleyen kişiler için.

Katkı hakkında yorum yapan, Stake kurucu ortağı Ed Craven , bu girişim zamanlarında Ukrayna’nın yanında olduğunu ve anlaşmazlıkla bağlantılı tüm masum bireyler için üzgün olduğunu belirtti. Craven şunları içeriyor:

” Kalplerimiz bu korkunç anlaşmazlıkla masum bir şekilde bağlantılı olan herkese yöneliyor. Umuyoruz bu katkı, cesur ve dayanıklı Ukraynalı bireylere yardım etmek ve desteklemek için çok ileri gidecek.”

Stake co- kurucu Ed Craven Stake.com’un sağladığı nakit, bugün mültecileri kabul eden sınır sözlerinde oluşan insani krizlerden birkaçını en aza indirmeye ideal olarak yardımcı olacaktır. Stake.com aslında savaştan haksız yere etkilenen Ukraynalıların yardımına katılan en popüler video oyun şirketleri arasında yer aldı.

Ancak şirket, takım olmaya devam edip etmeyeceği konusunda herhangi bir açıklama yapmadı. herhangi bir Rus kutlaması ile yukarı. Pek çok işletme aslında sadece katkıda bulunmayı değil, aynı şekilde Rus ve Belarus acenteleri, işletmeleri veya kuruluşları ile bağlarını da tamamen kesmeyi seçti. Beyaz Rusya, savaşın 3 haftası boyunca Rusya’ya lojistik yardımla fiilen yardım eden anlaşmazlıkta ortak savaşan ülkedir.

BDT bölgesi, Rus ve Belarus kuruluşlarıyla bağlarını tamamen keseceğini belirtti. Clarion Gaming, bazı eleştirilere danışılan benzer bir seçim yaptı, ancak piyasadaki emsallerin çoğu tarafından en iyi karar olarak alkışlandı.

Daha Fazla Şirket Kınıyor Rusya ve Ukrayna’ya Yardım

Genius Sports and Bet333, Ukrayna ve Genius’un izinsiz girişini güvenli bir şekilde kınayan kısa mesajlar yayınladı Sporun, haksız izinsiz girişle tek biçimliliğini göstermek için #standwithukraine hashtag’ini kullandığı varsayılıyor. Rusya, anlaşmazlığın Şubat ayında

başlaması nedeniyle işi fiilen bırakan 400 üzerinde küresel iş ile ülke çapında bir temerrüde yakın. .

Küresel inzivaya çekildiğinde, Rusya’nın ekonomisi bir krizle başa çıkmaya hazırlanırken iyileşmeye yaklaşması için yılların geçmesi gerekecek. resesyon, hiçbir finans uzmanının tam olarak tahmin edemeyeceği, hatta düşünmekte bile etkili olmadığıdır. Bu arada, Ukrayna daha fazla insani yardıma ihtiyaç duyuyor ve Stake.com ideal olarak yardım edilecek son oyun pazarı olmayacak.

.