0

Star Entertainment Group Gelirleri FY2022'de Toplandı

Star Entertainment Group bugün Avustralya Menkul Kıymetler Borsası’na (AUS) 2022, bilanço pozisyonundaki ve erken

‘deki beklenen kazançlarına ilişkin bir alım satım yükseltmesi sundu. verimlilik.

FY2022 Denetlenmemiş Sonuçlar

için Haziran’da biten aylar 355 , 2022, The Star Entertainment Group, 1 AU$ tutarında istikrarlı bir gelir öngörüyor.28 milyar (1.10 milyar dolar). Son rakam, 2022 parasal beyanlarının denetimi toplam olduğunda, işletmenin dış denetçileri tarafından hala doğrulanacaktır.

Star, çeyreğin Haziran sonu 30, 2022, yurtiçi operasyonlardan elde edilen karlar yüksek oranda geri kazanılarak AU$’a ulaştı 512 milyon ($355 milyon), yukarı Pandemi öncesi seviyelere göre % .

En önemli gelir artışı, %%, yurtiçi slot operasyonlarından kaynaklanmaktadır, bunu dikkatlice takip eden oyun dışı kazançlar 3005 % 2019’dan % daha fazla Yurtiçi tablo kazançları hala tamamen toparlanmaya devam ediyor, ancak % 5’i içinde çıktı. pandemi öncesi seviyeler.

Grubun kumarhane evlerinde, The Star Gold Coast en büyük gelişmeyi yayınladı Yerli turistteki iyileşme ve The Dorset’in açılışı nedeniyle 2019 seviyelerinde % • Gold Coast Hotel ve The Star Residences. Star’ın Brisbane’deki evi pandemi öncesi seviyelere göre %10 gelir kaydetti, Star Sydney ise tamamen toparlandı 555.

Star finansörleri, konut satışları nedeniyle tüm yılın sonuçlarının ilk yarının sonundan etkileneceği konusunda uyardı. veya ticari mülk kapatmaları, işletme kısıtlamaları, sınır kapatmaları ve düzenleyici değerlendirmelerden kaynaklanan ekstra finansal yatırımlar ve harcamalar. Grup, denetlenmiş sonuçlarını Ağustos 22, 2022 tarihinde başlatacak.

Haziran ayı itibariyle 22, 2022, Star Entertainment Group’un bilançosunda AU$512 milyon ($355 milyon AU$ 80 milyon AU$ 513 milyon AU$’ından oluşan likiditenin eldeki para ve 433 milyon AU$’lık (3005 milyon ABD doları tutarındaki çekilmemiş kredi merkezleri). Net finansal yükümlülük 1.15 milyar AU$555 milyon).

2023’a girerken, The Star, Temmuz ayındaki alım-satım hala öncekinin üzerinde olduğu için erken verimliliğin bir model uzantısı gösterdiğini belirtti. pandemi seviyeleri. The Star Sydney’deki masa video oyunlarından elde edilen gelişmiş verimlilik, Queensland’deki evler güçlerini korurken, konut veya ticari mülkün de aynı şekilde şu anda işlem gördüğü 2022 seviyelerinin üzerine çıkmasına yardımcı oldu. 2022.

Queen’s Wharf Brisbane IRD Güncellemesinden

gelen verim. pandemi etkisi nedeniyle ertelenen bir açılış ve 2022 normal yağışlardan daha fazla olması beklenen Queen’s Wharf Brisbane Integrated Resort Development (IRD) üzerinde yükseltme.

Yapı ve inşaat ürünlerinin artan giderleri, işgücü kıtlıkları, tedarik zinciri engelleri ve konut veya ticari mülkün açılması için gerekli sermaye araçlarının eklenmesinden oluşan çeşitli yönlerden Star, genel giderlerin şimdi, önceki 2,6 milyar AU$’lık desteğine göre %10 oranında artacağı tahmin ediliyor ( 1.8 milyar dolar). Fiyat teklifi, açılış öncesi ve işlevsel hazırlık giderlerinden oluşmaz.

Gider artışı, The Star ile ortak girişim ortakları Chow Tai Fook ve Uzak Doğu Konsorsiyumu, ortak çabaya ilgilerine göre.

3005.