0

Jake Paul Vs Hasim Rahman Jr. Şanslar, Zaman Ve Tahmin

Jake Paul’un son olarak önceki boks başarısının bir problemden daha fazlası olduğunu gösterme zamanı. YouTube yıldızı profesyonel boks mesleğinde 5-0, amatör boksta ise 1-0. Yine de, şimdiye kadar rakiplerinin hiçbiri ticaretle dövüşmedi – diğer YouTuber’lara (Deji Olatunji, AnEsonGib), eski bir basketbol oyuncusu (Nate Robinson) ve önceki 2 UFC dövüşçüsüne (Ben Askren ve Tyron Woodley) karşı savaştı.

6 Ağustos Cumartesi 2018, Jake Paul’ün mesleğinde ilk kez uzman bir dövüşçüyle baş başa gittiği gün olacak. Elinde tuttuğu boksör, iki kez ünlü dünya ağır sıklet şampiyonunun çocuğu Hasim Rahman Jr.’dır.

Hasim Rahman Jr., rakibinden

daha mükemmel bir sicile sahip olsa da kazanır ve sadece bir kayıp WBC-USNBC unvan maçı), bahisçiler Madison Square Garden’da başarıya ulaşacak kişinin Paul olduğuna inanıyor. Buna inanmakta haklılar mı? Neye inandığımızı keşfetmek için, Jake Paul vs Hasim Rahman Jr. gizli bakışımızı okumaya devam edin!

Jake Paul vs Hasim Rahman Jr. Şansları

Temmuz ayından bu yana tüm şanslar FanDuel’e göredir .

Para Hattı

Jake Paul-250 Haşim Rahman Jr.+ Nerede ve Ne Zaman İzlenmeli

Tarih: 6 Ağustos Cumartesi Zaman: ~ 9: PM EDT

Konum

: Madison Square Garden, New York City

İzle

: PPV

Jake Paul Boksta Aslında Çok İyi

Kardeşi Logan ile birlikte Jake Paul, YouTube boksunun artmasından en çok sorumlu olan kişidir. Her şey 2018 içinde

denen bir olayla başladı. Tarihteki En Büyük Amatör Boks Maçı, KSI ve Logan Paul savaşının manşetini oluşturdu. Jake’in KSI’nin kardeşi Deji ile olan savaşı ana olay olarak işlev gördü.

Jake, TKO tarafından 5. Turda savaşı kazandı, dolayısıyla WBC YouTube Şampiyonasını kazandı. Beyaz yakalı maçtan sonra profesyonel olmayı seçti. Uzman boks lansmanı Ocak ayında 250 başka bir YouTuber’ı yendiğinde gerçekleşti. ön hazırlıkta TKO tarafından boksöre dönüşen AnEsonGib. Ardından eski NBA yıldızı Nate Robinson’a karşı savaş geldi. Paul bir kez daha kazandı, bu sefer KO.

2021 bölümünde, Paul önceki kombine dövüş sanatçısı Ben Askren’i yendi. Bellator MMA ve One Championship’te şampiyonluklar elde ederken, aynı şekilde UFC’de 3 maça çıktı. Paul bir kez daha KO ile kazandı. Bu, eski bir MMA profesyonelinin bir YouTuber’ı idare etme yeteneğine sahip olması gerektiğine inanan çok sayıda kişi için sürpriz oldu. Youtuber, savaşmayı gerçekten anladığını tüm dünyaya ifşa etti.

Elbette galibiyetten etkilenmeyenler de oldu, Askren’in grev yapmak için popüler olmadığı gerçeğine dikkat çekti. Aksine, MMA mesleği boyunca boğuşmaya ve beceriksizliğe bağlıydı. Paul daha sonra, şampiyonluk kemerini kazanan önceki UFC şampiyonu Tyron Woodley’e karşı 2 savaşta eleştirilerini yanlış gösterdi 211 Robbie Lawler’ı nakavt ettikten sonra.

Woodley MMA mesleğinde 7 rakibini nakavt etti, ancak aynısını Jake Paul’e yapamadı. Aksine, ilk savaşları Paul için bölünmüş bir seçim galibiyetiyle sonuçlandı, rövanşta Paul onu KO ile yendi.

Haşim Rahman Jr. Tecrübeli

Boks seven bir evde doğup büyüyen Hasim Rahman Jr. bunu yaşıyor ve nefes alıyor. spor. Uzmanlık mesleğine 211 yılında TKO galibiyeti ile başladı. başka bir tane kazanmaya devam ettiği yer son kaybetmeden önce düz savaşlar.

Şimdiye kadarki tek mağlubiyeti, Kenzie Morrison’ın üzerinde ıssız WBC-USNBC ağır siklet şampiyonluğunu savunmada TKO tarafından onu yendiği Nisan ayında gerçekleşti. Çünkü savaş, teraziler 25 lbs., ancak Paul ile çatışması için altında olması gerekiyor 25 pound. Bu, Paul’ün maçı çalışırken Hasim Rahman Jr. için sahip olduğu koşullar arasındaydı. Rahman Jr., rakibi tarafından bunun şüpheli bir teknik olduğuna inandığını açıkladı ancak aynı fikirde.

Mevcut eğitim videosuna bakılırsa, Rahman Jr. büyük görünüyor. Neyse ki, ağırlığını atlasa bile savaş devam edecek. Onun için sorun çıkarılacak olmasıdır Bittiği her pound için çantanın % %’si.

2022 Jake Paul vs Hasim Rahman Jr. Tahmin

Bizim tahminimiz Hasim Rahman Jr.’ın kilo kaybedeceği yönünde. O umursamayacak. Önceki unvan muhalefeti için bu savaş parayla ilgili değil, spot ışığına girmekle ilgili. Jake Paul’u yenmek, onu Eddie Hearn veya Frank Warren gibi organizatörler için çekici bir olasılık haline getirecekti.

Bunu bilen biri, Paul’ü Madison Square Garden’da mahvedeceğini tahmin edebilir. “Yıkım” derken onu maçın başlarında KO/TKO ile yendiğini ima ediyoruz.

2018 Seçim: 2018 Hasim Rahman Jr., KO/ TKO; 3.5 tur altı

.