0

Star Entertainment, The Star Sydney'in Yeni CEO'sunu Atadı

Commonwealth Bank of Australia Yöneticisi Scott Wharton, işletme içindeki 2 popüler pozisyonu kullanarak Star Entertainment Group’a kaydoluyor — işletmenin kumar kuruluşu The Star Sydney’in CEO’su ve Dönüşüm Grubu Başkanı.

Wharton’ın Güçlü Geçmişi ve Deneyimi

Wharton’un istişaresinin açıklaması, Matt’i değiştiren Tatts Group’un eski CEO’su Robert Cooke’un işe alınmasıyla birlikte, iş dünyasının kodaman grubundaki bir başka önemli değişimi takip ediyor. Bekier, Star Entertainment Group’un yepyeni işleme direktörü ve CEO’su oldu. Bekier, kumar kuruluşunun operasyonlarına ilişkin düzenleyici bir değerlendirme sırasında kara para aklama savunmaları ve kontrolleriyle ilgili sayısız endişenin bulunmasının ardından Mart ayında istifasını gönderdi. The Star Sydney’in yeni atanan CEO’su Wharton, doğrudan Cooke’a rapor verecek.

Wharton, 3 yıl boyunca temel yönetici olarak görev yaptığı Commonwealth Bank of Australia’dan Star Entertainment Group’a kaydoldu. ardından 3 yıl daha program sevkiyatı için grup yöneticisi olarak görev yaptı. Son görevinde, bankanın yapısına ve prosedürlerine sadelik ve iyileştirme getirmeyi amaçlayan farklı programlar aracılığıyla bankanın geniş kapsamlı yeniden düzenlenmesi ve iyileştirilmesinden sorumluydu.

Yıldız Entertainment Group’un geçici başkanı Ben Heap, Wharton’ın Commonwealth Bank of Australia gibi büyük bir şirkette önemli reformlar düzenleme konusundaki deneyimini gerçekten takdir etti ve aslında Star Entertainment Group’un kendi yenileme programında önemli bir işlevi olacağını belirtti. Wharton’ın ziyaretini tartışırken, Heap de aynı şekilde şunları içeriyordu:

” Onun yönetimi, yetenekleri, düzenleyicilerle dikkatli bir şekilde çalışarak önemli değişiklikler sağlama konusundaki yetkinliği , ticari yetenekleri ve karmaşık hizmetleri yönetme deneyimi ile birlikte, şirket içindeki bu önemli pozisyonun üstesinden gelmek için onu mükemmel bir olasılık haline getirdi.”

Star Entertainment Group’tan Ben Heap Heap de benzer şekilde Wharton’ın gerçekten büyük gruplara liderlik ettiğini ve karmaşık işlerle uğraştığını belirtti. 3 kıtada büyük bütçe planları olan değişim programları.

The Star Sydney’in Lisans Sorunları

Wharton, The Star Sydney’i ilgilendiriyor kumar kurumu için zor zamanlar boyunca. Faaliyetlerinin değerlendirilmesi sırasında New South Wales bahis lisansını elinde tutmaya devam etmenin uygun olmadığı belirtildi. Sorgu, kumar kuruluşunda kara para aklamayla mücadele kontrolleriyle ilgili sayısız başarısızlık keşfetti. Birincil endişe, kumarhanede kendi VIP alanına sahip olmasına izin verilen, Asya ıvır zıvırlarıyla yapılan işlemlerdi. Bir diğer konu da Çin UnionPay kartlarının yasa dışı kullanılmasıydı. Bununla birlikte, Star Sydney, New South Wales lisansını gerçekten kaldırmadı. Şu anda, kumar kuruluşunun lisansını bir kez daha almaya uygun olmasına neden olabilecek bir strateji kullanılıyor.

.