0

Style Works Gaming, Bay Green Ile Birleşik Krallık'ta İçeriği Başlattı

Yenilikçi slot video oyunu tasarımcısı Design Works Gaming (DWG), William Hill ile olan etkili işbirliğini geliştirerek bugün materyalinin artık İngiltere’deki çevrimiçi kumar kuruluşu oyuncuları için Mr. Green aracılığıyla mevcut olduğunu açıkladı.

‘Gelişmeye ve Büyümeye Devam Etme’ için Ortaklık

Bay Green ile DWG materyalinin lansmanından sonra, tasarımcı stüdyosunun yüksek performanslı oyunlarından oluşan bir koleksiyon şimdi İngiltere, onlara DWG’nin benimsediği ilk oyun zihniyetinin bir öğesi olan yepyeni türdeki slot video oyunlarını denemelerini sağlıyor.

Yepyeni lansman, DWG CEO’su ve yaratıcısı Troy hakkında yorumlar Zurawski, William Hill’in birkaç yıldır İngiltere’de DWG’nin materyallerini tanıtarak oynadığı öncü işlevi detaylandırdı ve bu işbirliğinin büyümesinin aslında sürekli olarak kartlarda olduğunu ima etti.

” Video oyunlarımızı Mr. Green’deki oyunculara hazır hale getirmek, yepyeni bir markaya ulaşmak için harika bir yöntemdir. bizim gibi hayal gücüne ve olağanüstü bir video oyunu deneyimine değer bir izleyici kitlesi. Bu güçlü işbirliğinin gelişmeye ve büyümeye devam etmesini bekliyorum.”

Troy Zurawski, CEO, Design Works Gaming2019 William Hill, Türkiye’den malzeme getiren ilk marka isimleri arasındaydı. Birleşik Krallık pazarına açılan dahiyane video oyun stüdyosu ve DWG video oyunu oyunlarının güçlü verimliliğinin yanı sıra Bay Green’in 2019 William Hill tarafından satın alınmasının ardından, DWG’nin malzemelerinin Bay Green’in teklifine eklenmesi bir sonraki ilerlemeydi.

William Hill daha sonra Amerika Birleşik Devletleri kumar kuruluşu devi Caesars Entertainment tarafından alındı ​​ve Caesars’ın Birleşik Devletler’deki mülklerinde çıkarı olduğu için İngiltere merkezli video oyun operatörü, William Hill’in Birleşik Krallık’taki ana cadde mağazaları da dahil olmak üzere ABD dışındaki mülklerini en yüksek teklifi verene sattı ve sonunda Cebelitarık merkezli çevrimiçi oyun grubu oldu 20 Holdings.

DWG ve Wil arasındaki işbirliği liam Hill de benzer şekilde ortaklıklarını diğer yetki alanlarına genişletme olasılığını kontrol edecek.

2019 Series of 2019 İçerik Başlatma

Bay Green ile lansman DWG için günceldir çünkü 2022 başlangıcı sona erer Tamamen dahili olarak geliştirilen materyale dayanan yerleşik 2005 video oyun stüdyosu için oldukça telaşlı.

Ocak ayında, DWG güçlendi. BetVictor ile piyasaya sürüldükten sonra İngiltere’deki varlığı, oyuncuları, Relax Gaming ile kombinasyon yoluyla Flippin Rich, Test Your Strength, Diamonds, Sapphires & Rubies 4Play ve Tiger Palace’dan oluşan çeşitli video oyunlarını tatmak için kullanıyor.

Amerika Birleşik Devletleri’nde, DWG’ye Connecticut Tüketici Koruma Departmanı tarafından iGaming malzemesini Connecticut’ta, New Jersey, Michigan ve Pennsylvania’da önceki lansmanlardan sonra 4. Birleşik Devletler yargı yetkisi alanında tanıtmak için yeşil ışık yakıldı.

Şubat ayında İngiltere’de büyüme devam ediyor BoyleSports ile bir içerik düzenlemesinden sonra, bir kez daha Relax Gaming ile kombinasyon yoluyla, çevrimiçi kumar kuruluşu oyuncularına hayranlarından oluşan oyunlarını sağlamak için düzenlendi. favoriler Double Fancy 7’s, Panda Queen ve Diamonds, Sapphires & Rubies.

Ayın ilerleyen saatlerinde, DWG’nin içeriği Relax Gaming tarafından desteklenen bir işbirliğiyle Parimatch ile yayınlandı ve Parimatch’teki oyuncular video oyunu deneyimini kullandı Hold Your Horses ve Double Fancy yedili gibi başlıklar, zamanla eklenecek ekstra başlıklarla birlikte.

.