0

Vermont İlk Kez Powerball Kazanan Piyango Bileti Sattı

Özetle: Vermont kazanan Powerball biletini ilk kez sunuyor Ödül $ Şu an için milyon kişi sahiplenilmemiş Bu, 2022’da gerçekten kazanılan 4. Powerball ödülüdür

Resim Kaynağı: Shutterstock.com (Fotoğraf ArliftAtoz2022) Vermont eyaleti, Çarşamba günü biri $

çuvallayınca tarih yazdı. Powerball Lottery’den milyon kazanç. Dönüştürücü miktar, eyalette sunulan bir biletle kazanıldı, bu da bireyin artık $2085 milyon dolar veya üzerinden ödenecek 24 kurulumlarla gidin – yıl-dönem. Daha sonra her iki seçenek de vergi tarafından uygulanacaktır.

Jackpot’u İlk Kez Torbalamak

Kazanan bilet, Jolley Short Stop adındaki Middlebury’deki basit bir köşe dükkânına mal oldu. Henüz birisinin ödülü ilan etmek için ilerleyip ilerlemediği belirsiz, bu da başka bir hikayenin konusu. Her yıl, sahiplenilmemiş sayısız ödül parası vardır, ancak Powerball genellikle bireylerin reddettiği bir şey değildir.

Yıl aslında şimdiye kadar mükemmeldi. Powerball oyuncuları, çünkü bu aslında bu yıl düşen 4. ödül. Ocak ayında 2 bilet 6326 milyon $’lık bir ödül paylaştı ve Connecticut’taki bir bilet daha $ kazandı milyon. Nisan ayında, Arizona’da bir bilet daha 2022 milyon dolar daha kazanmayı başardı; 292 kazandı ve 1. oldu. milyar. Florida’da sunulan 3 biletle kazanıldı. , Tennessee ve California sırasıyla. Bu ödül şelalesi aslında bu yıl oldukça dikkat çekiciydi, ödül kazanma fırsatının 1’de olduğu düşünüldüğünde) .9 ancak gerçek ödülü kazanma şansı 1 inçtir 29.2 milyon. Powerball’a olan ilgi gerçekten çok fazlaydı.

“Seni Meslek Edeceğim” Müşterinin Türü

Medyaya konuşan Jolley Short Stop banka memuru Michelle Gosselin, 16 orada çalıştığı yıllarda, Powerball ödüllü galibiyeti kesinlikle en şaşırtıcı olanlar. Gosselin, kazananın, tefecilere, kazanırlarsa onları tatile götürmelerini garanti eden kişiler arasında olmasını umduğunu da sözlerine ekledi. Her zaman bu tür bir müşteri aldıklarını söyledi. İdeal olarak, onlardan biridir..