0

Videoslots, RAW'ın SuperSlice Ve SuperTracks Motorlarını Ekliyor

iGaming öğelerinin bir operatörü olan Videoslots, patent onayı bekleyen SuperSlice motoru altında RAW’ın özel slot video oyunlarıyla başa çıkacak. Bu, Avrupa pazarı için bir ilk olacak çünkü RAW, sertifikalı pazarlardaki izleyicilere dahiyane deneyimi başlatmak ve sunmak için bir alıntıyla Videoslots ile oyun işlevini tanıtıyor.

RAW’da Bol Bol Var iGaming Motorları ve Özellikleri

SuperSlice işlevi, tüm deneyimleri arayan oyuncular için oyun alanının sorunsuz bir şekilde uygulanmasını ve yürütülmesini sağlamak için SuperTracks motoruna kaydolacak. Bu yepyeni mekanikler ve motorlar, uzun yıllardır Videoslots’un imza tasarımları arasında yer alan mevcut Battle of Slot fikri üzerinde yenilik yapacak.

Artık, sağlayıcı işi devam etme şansına sahip olacak. çok sayıda yargı alanındaki lisanslar aracılığıyla Videoslots unvan portföyünün genişletilmesi. RAW, Danimarka, İsveç, Almanya, İspanya, İtalya ve Malta’da, tümü son derece kontrollü ve Avrupa pazarları gerektiren lisanslara sahiptir.

Ancak katı kılavuz, aslında bu pazarların hiçbirinde gelişmeyi engellememiştir. , RAW ve Videoslots’un işbirliğini güvence ile sürdürmesini mümkün kılıyor. İşbirliği şansından bahseden RAW iGaming CEO’su Tom Wood şunları söyledi:

Bu, video oyunlarımızı aşağıdakileri yapmak için kullanmak için harika bir fırsat. Çevrimiçi olarak birinci sınıf kumar kuruluş yerleri arasında ve kendi farklı Slot Savaşı sistemine giriş arasında. Videoslots, Casino oyunlaştırmasında gerçek liderler arasındadır ve aslında sürekli olarak ilerlemenin en uç noktasındadır.

RAW iGaming CEO’su Tom Wood Wood, SuperTracks ve SuperSlice motorları ile anlaşmayı seçtikleri için Videoslots’a teşekkür etti, bunun şirketin müşterilerinin ilgisini çekeceğini ve markanın elde edilmesine yardımcı olacağını umdu. -yeni başlıklar. Videoslots CEO yardımcısı Ulle Skottling de aynı şekilde olumlu bir tonla açıklamayı memnun etti.

Yeni Motorlara Ev Sahipliği Yapmaktan Mutlu

Skottling, işletmenin Avrupa portföyü için SuperSlice ve SuperTracks motorunu barındırmaktan memnun olduğunu ve oyuncuların mevcut Slot Savaşı’ndan keyif alırken bunları deneyimlemelerini sağladığını belirtti. Şunları ekledi:

iGaming’deki en büyük çevrimiçi kumar kuruluşuna sahibiz ve bunları kaçırmak mantıklı olmaz oyuncularımız için en ilginç yepyeni video oyunu geliştirmeleri

s arasında ilk kullanan olma şansı.

Videoslots CEO yardımcısı Ulle Skottling Skottling, RAW’ın oyunculara yepyeni ve dahiyane deneyimler sunduğu için, işletmenin bireylerin öğelere nasıl tepki vereceğini görmeyi beklediğini belirtti.

.