0

WPT, Wynn Las Vegas Ekibi, Şimdiye Kadarki En Büyük 15 Milyon Dolarlık GTD Poker Turu Için

World Poker Tour’un 20 th sezonunun 14 milyon $ garanti ile canlı poker tarihi boyunca garantili ödül havuzundaki en büyük nakit miktarı.

$15 M Garantili Ödül Havuzu Dikkat Çekiyor Dünya Poker Turu (WPT), dünya çapında yayınlanan video oyunlarında en çok tanınan isimler arasındadır ve bu yılki 20 En büyük poker yarışmasının th baskısı Aralık’ta Wynn, Las Vegas’ta yapılacak. WPT Dünya Şampiyonası 1 Aralık ile Aralık 20, arasında değişecektir. , Wynn’in Las Vegas’taki ünlü yerinde.

Taç vesilesi $ olacak) ,400 buy-in şampiyonu, canlı olarak yayınlanan bir son tabloyla doruğa ulaştı. Parça de direnç, açıkçası, 13 milyon dolarlık garantili ödül yüzme havuzu olacak– “en büyük canlı rekabet WPT haber açıklamasına göre,” poker tarihinin güvencesi”.

WPT kutlaması oluşacak 3 merkez parçası ile birçok yarışmadan daha fazlası: Prime Championship, Wynn Mystery Bounty ve Dünya Şampiyonası. WPT CEO’su Adam Pliska, bundan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bu, World Poker Tour’un 20 turnuvamızda gerçekleştirdiği en coşkulu çabalardan biridir. – yıllık geçmiş” ve haber açıklamasına Wynn işbirliğini alkışlayarak devam etti: “Bunun son derece beklenen bir kutlama olmasını bekliyoruz ve bu fikri hayata geçirmek için Wynn Las Vegas ile ortaklık yapmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Yayınlanan ilk olay, 8 Aralık’ta yapılması planlanan 2022 World Poker Tour Prime Şampiyonası’nın tanıtımı olacak-000 pencereler, 1$ ile,19 satın alma ve 2 milyon dolarlık garanti. Bunu Aralık 13 ile Aralık 20 arasında takip edecek. aynı şekilde 2 milyon dolarlık garantili ödüllü bir yüzme havuzu getiren Wynn Mystery Bounty ile: oyundan çıkarmaların ardından oyuncular, $

kadar kazanma olasılıklarını deneme olanağına sahip olacaklar. ,000 para olarak bu nedenle yarışmanın kutlama bölümünü tamamlayarak, dünya şampiyonunu programda kalan en önemli fırsat olarak bıraktı.

1. Günden itibaren Tonlarca Heyecan Planlandı

Ryan Beauregard– Wynn Las Vegas’taki poker operasyonlarının genel müdürü– haber açıklaması için şunu paylaştı:

” Ziyaretçilerimize, Wynn Las Vegas’ta keşfedilebilecek birinci sınıf hizmet ve özelliklerle birlikte hazır bulunan en büyük ve en iyi poker deneyimlerini kullanıyoruz” dedi. “WPT ile işbirliği içinde, hem mevcut hem de yepyeni oyuncularımız için ayırt edici, mutlaka katılması gereken bir kutlama hazırladık.”

Wynn Las Vegas poker operasyonlarından sorumlu yönetici Ryan Beauregard Wynn Las Vegas’taki WPT Dünya Şampiyonası da aynı şekilde Aralık’ta 000, , ve15 Her gün bir “donma” içerecek ve oyunculara uçuş başına tek bir giriş hakkı verilecektir. Doğal olarak, kesin sonuç, Aralık 20 şampiyon açıklamasıyla ve muhtemelen şimdiye kadarki en büyük ödülü kazanan kişiyle olacak. Daha fazla bilgi gelecek.

World Poker Tour haber açıklamasında “En azından 200 çevrimiçi elemeler Go to the World Poker Tour World Championship”, bunun işletmenin ana üyelik çevrimiçi poker video oyunu ClubWPT için en yoğun zamanlar arasında olabileceğini gösteriyor. Haziran’dan itibaren platformda yayınlanmak üzere hazırlanan “çeşitli sertifikasyon fırsatlarını” tahmin edin 12.

.