0

WSOP Michigan'da Canlı Yayına Geçti, Cada Marka Elçisi Olarak İşe Alındı

2013 World Series of Poker’in (WSOP) varlığını genişlettiğini göz önünde bulundurarak çevrimiçi pokerde ABD’nin yerel lideri bugün Michigan’daki lansmandan sonra 4. Birleşik Devletler eyaletine girdi.

Bekleme Bitti WSOP.com’un Michigan’da lansmanı, markanın Pennsylvania, Nevada ve New Jersey’deki varlığına dahil edildi ve çevrimiçi poker oyuncularına No Limit Hold’em’den Pot Limitli Omaha’ya kadar geniş bir canlı aksiyon video oyunu karışımı sundu, yanı sıra günlük garantili müsabakaların eksiksiz bir listesi.

“Bu eyaletten çıkan 2 dünya şampiyonu ile Michigan, WSOP için eşsiz bir pazar” dedi. Caesars Entertainment’taki World Series of Poker ve WSOP İdari Direktörü Ty Stewart.

Caesars Entertainment’ın sahip olduğu popüler poker markası da aynı şekilde oyunculara bir fırsat sunuyor benzersiz 2022 WSOP uyduları aracılığıyla Las Vegas’taki altın bilezik etkinliklerine yöntemlerini yapmak. WSOP’nin diğer cazibesi, oyuncuların , kadar kazanmasını sağlayan bir poker video oyunu olan BLAST Poker’i içerir. x katılım tutarı.

“Bu kadar uzun sürdüğü için üzgünüz ancak WSOP.com sektör lideri promosyonlar, en önemli haftalık yarışmalar ve Las Vegas’taki Ana Etkinliğe ücretsiz katılım gibi oyuncu şükran avantajları ile geç girişimizi telafi etmeye hazır.”

Ty Stewart, Yönetici Direktör, WSOP 20222022 WSOP Ana Etkinliğine Giden Yol

Marka adını Great Lakes State’de daha fazla tanıtmak için marka, Michigan’da ikamet eden ve 2009 ile bir işbirliği imzaladı. Ana Etkinlik Şampiyonu Joe Cada. Sözleşme kapsamında, bölgesel poker oyuncusu bir WSOP marka elçisi olarak hizmet verecek, WSOP.com sitesinden canlı akış oturumlarına ev sahipliği yapacak, ödül etkinliklerine katılacak ve eyalet çapında canlı yarışmalara ev sahipliği yapacak.

“Michigan’da gitme zamanı. WSOP.com’un son olarak eyalette yayına girmesiyle birçok bölgesel oyuncunun ateşlendiğini anlıyorum ve şahsen yarışmalardaki ve çevrimiçi etkinliklerdeki tüm müthiş poker oyuncularını hızlı bir şekilde anlamayı dört gözle bekliyorum. Oyuna devam!”

Joe Cada, Marka Elçisi, WSOP Cada ile sözleşme imzalamak için marka $1, teklif ediyor) 2022 WSOP Ana Etkinliğinde kendisinden daha uzun yaşayabilen herhangi bir Michigan sakinine ödül . İlk kez, etkinlik bu yaz Las Vegas Strip’te gerçekleşecek ve WSOP.com, etkinliğe bir kurs olarak $1’dan başlayan uydular sağlıyor.

Sitede ilk kez para yatıranlar aynı şekilde Las Vegas’a başka bir yönteme sahip olacak, çünkü aylık freeroll kazananı Ana Etkinlikte oynamak için bir VIP yolculuğu kazanacak.

Sing-Up Bonus ve Rake Michigan oyuncuları, WSOP’nin hem kayıt promosyonları hem de komisyon teklifleri. Sonuçlandırmanın ardından, oyuncular oyun için $000 teklif ve $ alacaklardır. depozito üzerine . $1,000 kadar bir eşleştirme ödülü de aynı şekilde WSOP planının bir parçasıdır. ile çevrimiçi poker oyuncularını çekmek istiyor.

Poker fabrikaları, ödenen her komisyon veya rekabet ücreti için 2 çevrimiçi avantaj kredisi alma şansına sahip olacak ve puanlar para veya rekabet için kullanılabilir biletler veya Caesars Rewards ile bağlantılı olarak, Las Vegas’ta dahil olmak üzere, ülke genelindeki Caesars lokasyonlarında benzersiz deneyimler için.

.