0

Boyd Gaming, Pala Interactive'i 170 Milyon Dolara Alacak Ve Ontario'ya Girecek

Nevada merkezli kumar kuruluşu operatörü Boyd Gaming Corporation, Pala Band of Mission’ın sahibi olduğu ve işlettiği bir iGaming yazılım uygulaması ve hizmet sağlayıcısını satın almak için kesin bir sözleşme imzaladı Hintliler.

‘Çevrimiçi Oyun Platformu Oluşturmada Ön Planda’ Pala Interactive, Pala Band tarafından 2013’da kurulmuş ve hem B2B hem de B2C temelinde aktif olan bir Kuzey Amerika yazılım uygulaması ve hizmetleri sağlayıcısı ABD ve Kanada genelindeki kontrollü pazarlarda, genel olarak Boyd Gaming tarafından elde edilecektir. $milyon olarak dikkate alınacak para faktörü.

“Çalışanlarımız, bir çevrimiçi video oyunu platformu oluşturmada öncüydü. Sonunda son derece etkili bir hizmet haline gelen şeyi inşa etmek ve nihayetinde müzakere etmek için şirketteki en iyi beyinleri bir araya getirdik.”

Robert Smith, Başkan, Pala Band of Mission Indians2013 Kaliforniya halkının çoğunluk hissesine sahip olduğu marka, gerçek nakit ve sosyal video oyunlarında faaliyet gösteren ve bir oyuncu yönetim sistemi sunan bir çevrimiçi inovasyon organizasyonu kurdu, kumar kuruluşu, poker, birleşik sporlar, sosyal kumar kuruluşu ve poker platformlarının yanı sıra eksiksiz bir hizmet paketi paketi.

Kuzey Amerika-Tailored ‘ Modern-Age’ Platform and Business

Pala Interactive’in satışına yönelik nihai düzenleme hakkında yorum yapan markanın CEO’su Jim Ryan, satışın “önemli bir sermayenin sonucu olduğunu” açıkladı. “Modern çağda bir çevrimiçi video oyun platformu ve Kuzey Amerika tarafından düzenlenen video oyun ana sistemine özelleştirilmiş hizmet geliştirmek için el ele çalışan Pala Band ve Pala Interactive çalışanları adına finansal yatırım ve çok sayıda zorlu çalışma”. rket.”

“Boyd Gaming’in Pala Interactive organizasyonunu satın alması, işi geliştirme ve yürütmeden oluşan bir sonraki geliştirme aşaması için konumlandırıyor. Boyd Gaming için bir iGaming yöntemi ve Pala’nın B2B organizasyonunda finansal yatırım ve ilerlemeye yönelik sürekli bir özveri.”

Jim Ryan, CEO, Pala Interactive Pala Band video oyunu markası şu anda Kanada’nın yanı sıra B2B bazında 8 UnitedStates video oyun yargı bölgesinde aktiftir ve ürünlerini Yeni’de B2B2C bazında sunmaktadır. Jersey ve Kanada, ancak Boyd Gaming’in elini etkileyen unsur, kısa süre önce satın alınan Ontario Gaming İlişkili Tedarikçi (GRS) Üretici Lisansıydı.

Ontario’nun 4 Nisan tarihinde pazarını resmi olarak başlatması ve Kanada pazarında daha fazla gelişme için Pala Interactive bulunan lisansı koruması bekleniyor ve New York Menkul Kıymetler Borsası’nda (NYSE) listelenmiş kumar kuruluşu operatörünün faizi.

Pala Band ve Boyd Gaming, anlaşmayı ilk çeyreği, geleneksel kapanış koşullarına konu, düzenleyici değerlendirme ve onaydan oluşur.

Pala Interacti ve anlaşma için hukuk danışmanı olarak Brownstein Hyatt Farber Schreck’in hizmetlerinden yararlanmıştır.

.