0

EveryMatrix Pazardaki Konumu Güçlendiriyor, Jelly Entertainment'a Yatırım Yapıyor

Önde gelen iGaming yenilik sağlayıcısı EveryMatrix, Perşembe günü, gelecek vaadeden gerçek paralı video oyunu stüdyosuna Jelly Entertainment yatırım yaptığını açıkladı .

Jelly EveryMatrix’in Oyun Toplama Platformuna Katılıyor

Yepyeni işbirliğinin şartlarına göre Jelly hizmet sağlayıcının video oyunu toplama platformu SlotMatrix ile kaydolacaktır. Bu, gelecek vadeden stüdyonun dünya çapında kapsamlı bir video oyunu operatörleri ağı aracılığıyla oyunlarını geliştirmesine, işlemesine ve dağıtmasına olanak sağlayacaktır. Ayrıca Jelly, kumar kuruluş materyallerini mevcut tiraj ortaklarına dağıtmaya da devam edecektir. içinde 2020. Stüdyo, video oyunu geliştirme ve video oyunları konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip özel bir uzman grubuna sahiptir. Yepyeni işbirliği sayesinde EveryMatrix ve Jelly piyasa konumlarını güçlendirebilecek.

Mevcut teklif başlangıçta EveryMatrix’in teklifi değil bir video oyunu işine finansal yatırım. Mayıs ayında 2021, işletme İsveç listesindeki LL Lucky Games ile güçlerini birleştirdi. Jelly ile mevcut teklif finansal bir yatırım olarak verilmiş olmasına rağmen, EveryMatrix teklife ilişkin parasal bilgi açıklamadı.

SlotMatrix RGS’ye Katılmak Jelly için Heyecan Getiriyor

SlotMatrix RGS CEO’su Ashley Bloor, Jelly’nin platformun en güncel RGS ortağı olarak kaydolmasının heyecan verici olduğunu belirtti. Stüdyonun önemli deneyime sahip piyasa gazileri tarafından yönetildiğine dikkat çekti. Ayrıca Bloor, yepyeni işbirliğinin SlotMatrix RGS’nin gelişimiyle eşleştiğini belirtti. Sonuç olarak, SlotMatrix’in “operatörlerimize Jelly ile işbirliği içinde daha üstün mobil odaklı malzeme sağlamayı” dört gözle beklediğini belirtti.

” İş ortağımız olarak EveryMatrix’e sahip olduğum için çok mutluyum; şimdi stüdyo büyümemizi ve eşya yöntemimizi ilerletmek için her zamankinden çok daha iyi bir konumdayız.”

David Newstead, Jelly Entertainment CEO’su Jelly’nin CEO’su, David Newstead, EveryMatrix ile güçlere katılmanın heyecan verici olduğunu dahil etti. Yepyeni teklifin işletmenin büyümesini ve ürün yöntemini artıracağını açıkladı. Newstead, Jelly ve EveryMatrix’in mobil ev eğlencesi için tipik bir vizyona sahip olduğunu kabul etti. Sonuç olarak, yepyeni ortaklığın stüdyonun Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa pazarlarındaki gelişimini hızlandırmasına yardımcı olacağını belirtti.

Şirket Stratejik Bir Hareketi Tamamladı

Ortaklıkla ilgili haberler EveryMatrix ve FashionTV’nin “FashionTV Highlife” adlı yepyeni gişe rekorları kıran bir slotun piyasaya sürüldüğünü açıklamasından sonra geldi. Ayrıca, çevrimiçi kumar kuruluşu video oyunu inovasyonunun B2B şirketi, geçen ayın sonlarında güçlü 4. çeyrek ve tam yıl sonuçları bildirdi.

“Video oyunları sektörüne yatırım yapmak EveryMatrix için bir taktik talimattır ve Jelly’ye hoş geldiniz demekten mutluluk duyuyorum SlotMatrix RGS ortakları programımıza.”

Ebbe Groes, EveryMatrix CEO’su EveryMatrix’in CEO’su, Ebbe Groes, Jelly’yi SlotMatrix RGS programının bir parçası olarak görmekten memnun olduğunu belirtti. Ek olarak, stüdyonun şu anda onların hayal gücünü ve çalışma kalitesini ortaya çıkaran çok sayıda başlık yayınladığını da kabul etti. Sonuç olarak Groes, ortaklığın uzun ve etkili bir işbirliğiyle sonuçlanacağını öngördü.

.