0

Golden Matrix Group Hisse Senedi Nasdaq Sermaye Piyasasında Şimdi Yayında

Golden Matrix Group, anahtar teslimi ve beyaz etiketli video oyun platformları, espor inovasyonu ve video oyun malzemelerinin lider şirketi, ABD Nasdaq Sermaye Piyasası’nda işlem görmeye başladı. Geçen gün, Mart 17 itibariyle, işletmenin tipik hissesi fiilen satın alınmaya teklif edildi.

Altın Matris Canlı Nasdaq’ta

Bu haber, Golden Matrix’in geçen hafta Nasdaq ticareti için yetkilendirildiğini doğrulayan açıklamasının ardından geldi. İşletmenin hisseleri şu anda Nasdaq piyasasında GMGI etiketi altında yayında.

Golden Matrix’in CEO’su Brian Goodman’a göre, bu yer değiştirme, şirketin geliştirme yöntemi için gerekliydi. Bunun, iş dünyası tarafından görselleştirilen dünya çapındaki büyümeye doğru bir basamak taşı olacağını iddia etti.

İddiasını doğrulamak için Goodman, Golden Matrix’in teşhirini listelemenin önemini vurguladı. Bunun, sağlayıcının hem perakende hem de kurumsal paydaşlar tabanını genişletmesine ve sonuç olarak işletmenin uzun vadeli yatırımcı değerini artırmasına yardımcı olacağına dikkat çekti.

Goodman, Golden Matrix Group’un Nasdaq listelemesinin, işletmenin M&A stratejilerini yürütmek mümkündür. Sağlayıcının gelirlerini artırmayı ve şirketi genişletmeye devam etmeyi dört gözle bekliyor.

Şirketin Büyümesi Akıllı Stratejisi Sayesinde Geldi

Golden Matrix Group aslında istikrarlı gelişmeden memnun. Mart ayı başlarında, tedarikçi Kasım 2022 ile Ocak 2022 arasındaki dönem için ilk çeyrek gelirini yayınladı ve bir önceki yıla göre kayda değer bir artış gösterdi. -yıllık kazanç artışı. Golden Matrix, bu zaman dilimi içinde 8.6 milyon $ kazanmıştı, bu da önceki mali yılın aynı dönemine kıyasla %’lik bir artışı temsil ediyor.

İngiliz markası RKings’in Kasım ayında 2021 satın alınması, sağlayıcının olağanüstü gelir gelişimindeki en önemli faktör olarak görülmektedir.

Ayrıca, Son birkaç yıl, Golden Matrix’in iGaming pazarındaki farklı işlerle birçok taktik işbirliği teklifini sonuçlandırmak için gerçekten telaşlı olduğunu gördü. İki yıl önce, işletme, tanınmış oyun inovasyon işletmesi Playtech ile gizli bir espor sirkülasyon işbirliği imzalayarak espor bahis sektörüne olan bağlılığını ilan etti.

Sözleşme, ikinci işletmenin Golden Matrix’in e-spor eşler arası video oyunları paketini dağıtmasını sağladı. 2 kutlama tam olarak aynı vizyonu paylaştı ve özel hizmetlerini dünya çapında genişletmek için birlikte çalıştı.

Geçen yıl, Golden Matrix, iGaming inovasyon işletmesi Amelco ile güçlerini birleştirdi. Teklif, Amelco’nun gücünü gördü Golden Matrix’in Hindistan’da Hindistan Premier Ligi kriket sezonu için tam zamanında tanıtılan benzersiz ısmarlama çevrimiçi spor kitabı.

.