0

Iga Swiatek Vs. Cori Gauff 2022 Fransa Açık Finali Oranlar, Zaman Ve Tahmin

2022 Fransa Açık’ta bayanlar şarkıları birinciliğini kim kazanacak– Iga Swiatek mi yoksa Cori Gauff mı? 4 Haziran Cumartesi günü Paris’teki Stade Roland Garros birincil kortunda 2 kilit kornası.

1 numaralı Iga Swiatek. WTA Sıralamasında 1 oyuncu, Fransa Açık unvanını şu anda 23 olan Amerikalı genç Cori ‘Coco’ Gauff’a karşı koruyor. rd sıralamasında. Sadece önde gelen kadın şarkı oyuncuları listesindeki konumlarına dayanarak, Swiatek açık bir favori.

Bir başka neden 2021 Fransa Açık Bayanların şansı Swiatek’in lehine, bu sezon toprak kortta çok oynaması. Bu yüzey alanındaki rekoru 15 -0 in Dahası, Iga şimdiye kadar 2 galibiyetle Coco’ya karşı hala yenilmedi.

Elbette, Fransız Açık kadın şarkı yarışmasının geçmişinin öğrettiği gibi, muhtemelen Swiatek’i tercih ediyor. Şok olan bizler en sonda yer alıyoruz. Başka bir sürpriz yer mi ziyaret ediyoruz? Neye inandığımızı keşfetmek için tek yapmanız gereken Iga Swiatek – Cori Gauff tahminimize bir göz atmak.

Nerede ve Ne Zaman İzlemeli

Tarih: 4 Haziran Pazar Zaman: ~ 9: AM EDT Yer: Roland Garros, Paris, Fransa İzlemek: Tavuskuşu

Iga Swiatek gezegendeki en iyi

Swiatek dünyanın en iyi kadın tenis oyuncusudur 66 , bu bir gerçek! Yılın başlangıcının 66 -3 olduğu göz önüne alındığında rekoru, en yeni yenilgisini Şubat ayında aldı. Bu, Swiatek’in şu anda 22- galibiyet serisine devam ettiği anlamına geliyor.

Onun sırasında 2022 yükseldiğinde, 3’ü yüzey alanı olarak kil kullanan 5 yarışma kazandığını gördük. Tam olarak aynı yüzey alanı, şimdiye kadarki ilk Grand Slam şampiyonluğunu kazandığı Stade Roland Garros’ta kullanılıyor (2022 Fransa Açık).

Unvanını koruyabilir mi? Kesinlikle öyle görünüyor. Swiatek mükemmeldi çünkü Fransız başkentiyle ilgili olarak 5 maçta sadece bir set kaybetti. Bu, 4. turda, bir eşitlik bozmadan sonra ilk seti Qinwen Zheng’e kaybettiğinde meydana geldi.

Swiatek’in son maçında, Daria Kasatkina’nın 2-0 (6-2, 6-1) hasarını gördük. ) mahkemeye yatırılan sadece 66 dakikadan sonra.

Coco Gauff Paris’te Harika Oynuyor

Daha önceki 2 müsabakasından erken aşamalarda elenmesine rağmen, Coco Gauff aslında Stade Roland Garros ile ilgili olduğu için harikaydı. Şu ana kadar her maçı tek set bile kaybetmeden kazandı.

Bu kesinlikle mükemmel bir başarı, ancak bir uyarı da var. Gauff, Swiatek gibi güçlü bir rakiple henüz bahse girmedi. 2022 Fransa Açık’ta iş yaptığı en üst sıradaki oyuncu # olan Elise Mertens. müsabaka başlamadan önce WTA Sıralamasındaki pozisyon.

2022 Iga Swiatek vs. Cori Gauff Tahmini Swiatek Fransa Açık şampiyonluğunu açıklamıyor. Asgari 2022 Bu yılki istatistikleri muhteşem, Cumartesi günü bir kaybın tenis dünyasındaki herkes için gerçek bir şok olacağını gösteriyor.

Bu, açıkçası, Fransa Açık’ta son olarak basit bir görevi olacağını göstermez. Aksine, bunun gibi büyük maçlar oynamayı seven formda bir rakiple uğraşıyor.

Seçimler: Iga Swiatek kazanır; bitti 22.5 video oyunu

66.