0

PAGCOR, Okada Manila Operasyonunun Sadece Devam Etmesiyle İlgileniyor

Filipin Eğlence ve Oyun Şirketi (PAGCOR), Okada Manila’nın Kazuo Okada yakınlarındaki bir grup tarafından devralınmasıyla ilgili olarak ana pozisyonunda bir U dönüşü gerçekleştirdi.

Salı günü Okada Manila anonim kumar tesisi tesisinin devralınması haberini takiben, PAGCOR Başkanı Alfredo Lim, düzenleyici otorite iken “şiddet ve gözdağı olduğunu kontrol etmeye şaşırdığını” belirtti. olayla ilgili ana konumunu ve tatil yerinin operasyonlarını kesintiye uğratmadan nasıl inceleyeceğini tartışmak için Çarşamba günü yerine getirmeye hazırlanıyordu.

Çarşamba günü konferanstan sonra, yine de PAGCOR ana pozisyonunu değiştirdi ve şunları söyledi: tek sorununun, grubun Okada çevresindeki evi fiziksel olarak ele geçirmesinin ardından Okada Manila operasyonlarının devam etmesini sağlamak olduğunu söyledi. Hatta Lim, devralmayı “pürüzsüz” bir güç kayması olarak açıkladı.

” Rakip hissedarlar arasındaki bu iş kavgasında tek sorunumuz operasyonun kesintiye uğramaması.”

Alfredo Lim, PAGCOR Başkanı PAGCOR’un neden fikrini değiştirdiğini ek olarak araştıran medya kuruluşu Inside Asia Gaming (IAG), Okada Manila’daki isimsiz kaynaklardan konut veya ticari mülkteki tüm Japon personelinin askıya alındığına dair ayrıntılar aldı. Okada, Mayıs ayı için herhangi bir harcama yapmadan.

IAG, Okada Manila’yı yöneten Tiger Resort, Leisure and Entertainment Inc.’in (TRLEI) tüm yönetim kurulu üyelerinin sahip olduğu bilgi kaynaklarını belirtmeden aynı şekilde açıkladı. BT, İK ve Finans gibi tatil beldesinin önemli departmanları girişlerinde görevli güvenlik görevlileri tarafından fiziksel olarak korunurken iş telefonları kesilir ve Okada Manila’nın önceki güvenlik şefinden oluşan belirli personel üyeleri hala

PAGCOR Memurları Şiddet Yoktu

) Bir önceki felaketin etrafındaki kamp TRLEI’nin arkasındaki Japon anneler ve baba olan Universal Entertainment Corp’un aktörü de aynı şekilde, birleşik kumar tesisi tesisindeki olaylarla ilgili herhangi bir şiddet bildirimini reddederek ve hatta Salı günü devralma sırasında PAGCOR ajanlarının var olduğunu belirterek bir beyanda bulundu.

” Rapor edilenin aksine, Kazuo Okada’nın ’50 haydutlarından’ oluşan ajanlarının ‘ 31 Mayıs 31 tarihinde şiddetli’ ve ‘yasak’ devralma,” liderliğindeki gruptan yapılan açıklamada Okada, “Bay Okada’nın ajanları Filipin Ulusal Polisi üyelerinden, 4 Şerif’ten oluşuyor ve PAGCOR ajanları tarafından görüldü” ayrıntılarını vererek kontrol etti. Okada Manila’nın devralınması, yasak olduğunu tespit etmek ve dahil olan herkese karşı suç duyurusunda bulunmakla tehdit etmek.

.