0

Parimatch Tech, Tek CEO Yönetim Modeline Geçiş Yapıyor

Parimatch Tech, BDT spor bahis işletmecisinin Parimatch ana işletmesi, üst yönetim grubunda, organizasyonun tek icra kurulu başkanına geçişine bakın.

Tek Yönetim Modeline Geçiş Co-CEO seçimini takiben Roman Syrotian, yönetici pozisyonundan ayrılacak ve bir yönetim kurulu denetleme işlevi üstlenecek, Maksym Liashko, Syrotian ile birlikte eş-CEO, Nisan ayı , sonunda şirketin tek CEO’su olacak.

Yepyeni pozisyonu hakkında yorum yapan Liashko, Ukrayna’daki savaşı, görev değişikliğinin arkasındaki birincil sürücü olarak nitelendirdi, “yapı ve ilerleme” olarak nitelendirdi. iş içindeki tedaviler incelenmeli ve yepyeni gerçeğe göre ayarlanmalıydı.”

“Roman’ın tüm dikkatini ve yeteneklerini yeniden iş dünyasına odaklaması ile. Denetleme Kurulu faaliyetleri, özellikle Parimatch Tech bu zor zamanlara dayanacak ve etkili bir uluslararası organizasyon olmaya devam edecek.”

Maksym Liashko, CEO, Parimatch Tech Liashko, CEO Yardımcıları olarak atanan Anna Motruk ve Evgen Belousov’u övmeye devam etti ve Parimatch Tech’i “başarılı” hale getirmede “bilgi ve yeteneklerini” çok önemli olarak ortaya koydu. Motruk ve Belousov, Liashko’nun hizmete liderlik etme çabalarına yardımcı olmak için sırasıyla parasal anlaşma ve kârdan sorumlu başkan olarak görev yapmış, CEO Yardımcılığına terfi ediyor. Bu zor zamanlar.

Gelecek seçimleri, yatırımcı ilişkileri ve kaynak tahsisi açısından işin taktik talimatlarına odaklanmayı seçen eski eş-CEO Syrotian, yeniden yapılanma hakkında da aynı şekilde yorum yaptı, “öncü yönetim yapısındaki değişikliklerin ve tek CEO tasarımına geçişin” düzenlenmesi, operasyonlardaki karar alma ve prosedürleri hızlandırarak hizmetin “daha ​​da çok yönlü hale gelmesini” mümkün kılacaktır.

“Maksym ve grubun bu zor zamanlarda Parimatch Tech’e liderlik etmeye hazır olduğundan eminim. Denetim Kurulu üyesi olarak işletme dışı bir fonksiyonda işime devam edeceğim.”

Roman Syrotian, Parimatch Tech Geçen ay, Parimatch Tech, Ukrayna’nın müdahalesine bir önlem olarak Rusya pazarından çıkışını tamamladı. Ukrayna’da kurulan şirket, savaşı kınayarak Rusya’daki operasyonlarını durdurmayı seçen çeşitli küresel şirketlerle anlaşma imzaladı. anlaşmazlık.

.