0

Performansı Artırmak Için Syntropy'nin Aktarım Ağını Dağıtmak İçin Entain

Dönüştürücü Web3 bağlantı işi Syntropy bugün uluslararası bahis grubuyla Entain bu grubun Syntropy’nin yeniliklerini geliştirmek için kullandığını görecek bir teklif duyurdu. verimlilik.

Gecikme Süresini ve Paket Kaybını Azaltın, Performansı Artırın Syntropy’s dünya çapında geçiş ağı ve merkezi olmayan kendi kendini yöneten prosedür (DARP), gecikmeyi ve paket kaybını azaltmak ve toplam veriyi artırmak için Entain’in dünya çapındaki veri merkezlerini birbirine bağlayacaktır. oyun grubu ağının temel teklifleri için verimliliği ve güvenilirliğinin yanı sıra grubun gelecekteki büyümesini metaverse’de güçlendiriyor.

“Syntropy’nin segmenti- yönlendirme yöntemi, standart SD-WAN seçeneklerinin kapsamının ötesine geçiyor ve Entain’in tüm dünyaya dağılmış web sitelerini sadece web üzerinden bağlama tekniğimize tamamen uyuyor.”

Markus Röglsperger, Ağ, Veri Merkezi ve Altyapı Otomasyonu Başkanı, Entain35 Röglsperger daha sonra İnternet Servis Sağlayıcıları (ISS’ler) tarafından sağlanan hizmetleri karşılaştırarak devam etti. Entain, “konuma tüm yöntemi aktarırken Entain’in trafiğini artırmaya devam eden”, hem paket kaybını hem de gidiş-dönüş sürelerini önemli ölçüde azaltan ve zamandan tasarruf sağlayan Syntropy’nin Relay Network’üyle, bir paket kişisel ağdan ayrılır ayrılmaz kontrol sağlama ihtiyacı duyar. farklı ISP’ler arasında sabitleme.

Entain, Syntropy’nin DARP yeniliğini ortaya çıkaran teknik fikir kanıtı (PoC) aracılığıyla Syntropy’nin Aktarım Ağının avantajlarını deneyimledi varsayılan web kursundaki verimlilik sorunları insan müdahalesi olmadan tespit edildi, için) ms’nin üzerinde 1500 ani artışlarla önemli bir gecikme artışı bağlantıyı kullanılamaz hale getiren ve alternatif olarak değiştirilen dakika e, en iyi performans gösteren kurs.

İnternet’in Temel Sorunlarına Blok Zinciri Tabanlı Çözüm

Tamamen Programlanabilir ve halka açık internet üzerinde çalışan Syntropy’nin Relay Network’ü, müşterileri için ideal verimlilik ve güvenlik sağlamak için en iyi bağlantılı ISP’leri, bulutları, bilgi merkezlerini ve gadget’ları oluşturan bir ağlar ağı üretirken, Syntropy’nin blok zinciri tabanlı teknoloji kaynakları web ile ilgili temel endişeler için pratik bir seçenek.

Syntropy’nin CEO’su Domas Povilauskas, “verimlilik için tasarlanmayan mevcut web tesislerinin ve yönlendirme prosedürünün eksikliklerini açıkladı. optimizasyon” ve Syntropy’nin “açık merkezi olmayan inovasyonunun bu “teknolojik engelden” kurtulmak için oynadığı işlevi endişelendiren, “dijital olarak sürükleyici deneyimler” geliştirmekle tanınan Web3 ve metaverse işlerine hizmet edemez

“Entain’in pozitif ağ grubu, Web3’e hazır bir bağlantı gereksinimini kabul etti Meta veri deposunda ve NFT’lerde ev eğlencesine yer değiştirirken ection sistemi. ”

Domas PovilauskasCEO, Syntropy Verizon’da Business Product’ın önceki kıdemli başkan yardımcısı ve mevcut Syntropy danışmanı Shawn Haki, “Web3’ün çok daha iyi müşteri sağlamak için kullanılmasını mümkün kılacak önemli bilgi yönlendirme prosedürünü görmekten keyif aldığını” açıkladı. canlı bir iş durumundaki deneyimler”, Syntropy’nin blok zinciri inovasyonunun Entain’deki uygulamasını “canlı, merkezi olmayan bir ağ coğrafyası sağlamak için iş ağının evriminin” bir kanıtı olarak resmediyor

.