0

Sıcak Loto Sahtekarlığı Eddie Tipton Şartlı Tahliyeyle Çıkıyor

Kazanan illüstrasyonlara hile karıştırdığı için yaklaşık 25 yıl hapis cezasına çarptırılan dolandırıcı Eddie Tipton, Çok Eyaletli Piyango aslında şartlı tahliye edildi.

Beş Yıl Hapishanede Kaldıktan Sonra, Eddie Tipton Şartlı Tahliyeyle Çıktı

Ceza İnfaz Kurumu’nun kayıtlarına bakılırsa, Tipton geçtiğimiz Cuma günü Clarinda Islah Tesisinden şartlı tahliye ile serbest bırakıldı. Bu, kendisinin “Hot Lotto” olarak ün salan bir skandal yüzünden 5 yıldan fazla hapiste yattıktan sonra meydana geldi. 2017’da, Tipton suçunu kabul ettikten sonra 2011 yıl kadar hapis cezasına çarptırıldı. loto için RNG’leri tamir etme

Bir bilgisayar sistem kodu yardımıyla, piyango oyunlarının resimlerini teçhiz etme yeteneğine sahipti. en az 5 ABD eyaletinde Bu, onun ve suç ortaklarının milyonlar değerinde kazanç elde etmesine yol açtı. Tipton 25 yıl kadar hapis cezasına çarptırılırken, suç ortakları çok daha kısa cezalar aldı

Başlangıçta, Şubat ayında şartlı tahliye ile serbest bırakılacaktı. Tipton’ın şartlı tahliyesine izin verildi, sonunda başka bir mahkûmla ‘fiziksel bir karşılaşma’ nedeniyle geri alındı ​​ Yargıç Melissa Clarke belirtti Şubat ayında, Tipton’ın başka bir kişiyle “saldırgan fiziksel temasta” kaldığını söyledi. Bu değişim sonunda şartlı tahliyesinin iptaline neden oldu ve tahliyesini erteledi.

The Hot Lotto Dolandırıcılığı

Tipton’ın cezası 2005 ve 25 arasında gerçekleştirilen yasadışı faaliyetlere geri dönüyor. Çok Devletli Piyango için hileli ödüller Bu, piyango oyununun birkaç çekilişinin gelecekteki sonucunu anlamasını sağlayarak, kendisinin ve suç ortaklarının karları toplamasını sağladı. Tipton, izlerini örtmek için kendi kendini yok etme serisini kendi koduna göre gerçekleştirdi.

Gerçek olamayacak kadar mükemmel her şeyde olduğu gibi, soygun geçtiğimiz günlerde ortaya çıktı. 2011 Çok Devletli Piyango Derneği(MUSL), ilan etmek için çalışma çabalarının durduğunu keşfettikten sonra bir inceleme yayınladı. bitmeden önce 165 milyon dolarlık bir ödül. Loto yetkilileri daha fazla inceleme yaptıktan sonra video görüntülerinden Tipton’u tespit ederek kazanan bileti satın aldığını tespit etti.

Ayrıca yaklaşık olarak 2005 yıl hapiste, Tipton 2 milyon dolardan fazla tazminat ödemek için satın alındı Kendisine ve kardeşinin milyonları hak eden evlere sahip olmasına bakılmaksızın, Tipton parası olmadığını açıkladı iadeyi ödeyin. Üstelik 2020 tarihinde verdiği bir dilekçede iadenin hukuka aykırı olduğunu beyan etmiştir.

2020.